Výživa pro dokonalý zrak je důležitá pro správné vidění

19. červen 2011  PR   Lifestyle  2237 zobrazení  513 slov

Pro dobré vidění je podstatná vyvážená kombinace potravin. Kromě vitamínů ze zeleniny a ovoce je vhodné oči podporovat doplňkem stravy.

Zrak je pro každého člověka velmi důležitý. Správně vidět a nemít obtíže či dokonce oční vady by mělo být cílem pro každého. Pominemeli vrozené vady, to, jak vidíme, ovlivňujeme sami.

Reklama

Neměli bychom se spoléhat jenom na to, že budeme vidět po celý život, aniž by se nám zrak nezhoršoval. Tak jak musíme podporovat vitamíny jiné části našeho těla, tak stejně to musíme činit i pro dobré oči.

Důležitá je zdravá výživa. Pokud tělo nedostává potřebné látky, zrak se zhoršuje. Naopak při správné výživě je možné zrak zlepšit.

Možná jste to nevěděli, ale více než 25 procent výživy, kterou tělo přijímá, je určeno pro zrakový systém. Zdravá výživa tak hraje mimořádně důležitou roli při léčení očních vad, kterými obvykle bývá krátkozrakost, dalekozrakost, šedý zákal, zelený zákal či makulární degenerace sítnice.

Důležitá je samozřejmě prevence, která má bránit tomu, aby k těmto očním onemocněním vůbec docházelo. Přesná role správné výživy je předmětem mnoha vědeckých studií, zhruba ale bylo zjištěno, že je nutné zdravé oči podporovat i speciálními produkty.

Na paměti je mít pět zásad: důležitá je rovnováha, doporučená denní dávka nemusí dostačovat, strava nemusí obsahovat všechny potřebné látky, správná přirozená strava je nenahraditelná, svoji roli hraje i náš životní styl.

Doplněk stravy pro dobré oči

Na trhu je speciální produkt EYEMAX-plus. Ten byl vyvinut speciálně pro účely zlepšování zraku i jeho udržení v dokonalé podobě. Doplněk stravy byl testován očními lékaři s pozitivními výsledky.

Je určen pro podporu léčby nejrozšířenějších očních vad. Ve srovnání s jinými doplňky stravy obsahuje více potřebných látek v dostatečně vysokých množstvích. Celkem je to 33 vitamínů, minerálů a stopových prvků.

Tento speciální produkt podporuje regeneraci buněk sítnice, zlepšuje výživu čočky, sklivce a očního nervu. Napomáhá zlepšit zrak a bojovat proti očním nemocem. Má blahodárný vliv na kardiovaskulární systém, napomáhá zpomalit proces stárnutí a zkepšuje imunitní systém. Pomáhá při syndromu unavených a suchých očí, má pozitivní vliv na zdraví celého organismu.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 3.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x