Využijte objednání barevných razítek online

22. říjen 2011  Redakce MS   Lifestyle  2297 zobrazení  311 slov

PR. Razítka prošla inovačním vývojem a barva jim už není cizí. Stačí si je objednat online a ihned je začít používat.

Podnikatelské subjekty, úřady či živnostníci potřebují mít k administrativě razítka. A i ta se vyvíjejí.

V současnosti jsou populární barevná razítka. Individuální vícebarevné otisky (MCI - Multi Color Impresions) Trodat jsou novou hvězdou razítkového světa. Výrobci razítek tak nyní mohou svým zákazníkům nabídnout skutečnou individualitu. Jedinečná laserová technologie zvyšuje bezpečnost otisku.

Firma z Hradce Králové nabízí samobarvící i klasická razítka Trodat: textová, datumová, číslovací nebo paginovací. Dále předbarvené razítka Trodat Impressor, která jsou vhodné především pro velkoplošné otisky.

Dále se nabízí a vyrábí speciální celní razítka, golfová razítka, veselé Fun otisky, sestavitelná razítka Typo & Typomatic, výrobu pokladních štočků, pouzdra na razítka, tužky s razítkem Goldring, výrobu vizitek, tiskopisů, reklamní tabule, tisk samolepek, popis různých materiálů laserem.

A jak funguje barevný otisk? Speciální polštářek je laserem rozřezán podle barevné předlohy razítka. Jednotlivá pole jsou automaticky naplněna odpovídajícím množstvím zvolené barvy.

Poštářek je s laserovou přesností rozřezán na pole navržená grafikem při sazbě razítka. Boční strany každého pole jsou automaticky uzavřeny zatavením. Barevná pole jsou plněna dávkovacím zařízením s přesností na desetinu mililitru.

Razítka si lze objednat přes internet. Aplikace razítka online slouží pro rychlé a závazné objednání tvorby samobarvícího razítka Trodat Printy s vysázeným textem.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil