Vytvořte si vlastní webové stránky či e-shop zdarma

21. únor 2011  MediaShow.cz   Lifestyle  2647 zobrazení  317 slov

Internetové stránky pro vlastní prezentaci či dokonce obchod si lze díky předem vytvořeným šablonám velice snadno udělat. A dokonce zdarma.

Mít vlastní webové stránky v době internetu není nic divného. Můžeme na nich publikovat zážitky z dovolených, jako jsou příběhy či fotografie, nebo jiné zajímavé texty. Či naopak je pojmout jako komerční stránky, které reprezentují živnost nebo firmu. A dokonce můžeme mít i vlastní internetový obchod.

Reklama

Důvodů, proč mít vlastní www stránky, je mnoho. Začít můžeme hned tím nejdůležitějším, a tím jsou finance. Za každou tvorbu webových stránek se většinou musí platit. Navíc je nutné počítat s tím, že proces tvorby www stránek je často velmi zdlouhavý a rozhodně nekončí výběrem realizátora projektu. K tomu ne vždy je nutné mít na svém webu virtuální prohlídku či flashové animace.

Proto vznikla služba, která umožňuje si velmi jednoduché internetové stránky zdarma udělat svépomocí. Za stránky zdarma se navíc neplatí. Výsledkem je přitom profesionální webová prezentace, při jejichž tvorbě není důvod ztrácet čas hledáním firmy, která web vytvoří. Ušetří se i desítky tisíc korun za tvorbu webu. Vybrat si lze hned z několika variant a použití šablon na vytvoření webu zvládne každý.

Volitelnými moduly webu jsou správa menu, správa uživatelů administrace, správce souborů a obrázků, fotogalerie, kontaktní formuláře, fulltextové vyhledávání nebo poptávkový či objednávkový formulář.

Pokud chcete mít i internetový obchod zdarma, stačí využít předpřipravených rubrik, funkcí a grafického designu. Tím představíte zákazníkům moderní a kvalitně fungující e-shop, kde bude radost nakupovat.


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x