Vypůjčit si auto v Praze lze snadno a kdykoliv

26. únor 2011  PR   Lifestyle  2631 zobrazení  287 slov

Půjčit si auto už v dnešní době není problém. Autopůjčovna v Praze může být vhodnou volbou při nutnosti někam cestovat osobním vozem.

Půjčovna aut je prakticky v každém velkém městě. Slouží k zapůjčení vozů, pokud je nutnost se dostat do nějakého místa a z jakéhokoliv důvodu nevlastníme auto. Autopůjčovna Praha je možností, kde si osobní vůz obstarat.

Reklama

Nabízí většinu druhů vozidel značky Škoda, jako jsou Škoda Octavia kombi TDI, Škoda Octavia II kombi TDI, Škoda Fabia II, Škoda Fabia II kombi, Škoda Fabia hatchback 1,4 nebo 1,2.

Ceník je stanoven pásmově. Základ je půjčovné na 1-4 dny, dále na 5-14 dnů, 15-29 dnů či na měsíc. Od toho se odvíjí cena za den. Příplatky jsou za cestu do zahraničí a po dohodě lze vozidlo přistavit na určenou adresu. V sídle autopůjčovny je provozní doba po celý týden, tedy i o víkendu a svátcích, navíc převzít a odevzdat pronajatý vůz i v těchto dnech lze bez příplatku.

V ceně je dále havarijní pojištění, povinné ručení, zelená karta, dálniční známka ČR, silniční daň a půjčovné vozidla v perfektním stavu. Autopůjčovna umožňuje přistavit a přebírat auto i na letišti, zároveň je v provozu nonstop asistenční služba.

Do půjčovny aut v centru Prahy je snadná dostupnost tramvají (10,16,11) nebo metrem (Náměstí Míru, Jiřího z Poděbrad. Aby byl spokojený zákazník, personál je schopen se domluvit anglicky, německy, rusky.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil