Vyhledejte si nejlevnější povinné ručení a sjednejte ho online

14. leden 2012  Redakce MS   Lifestyle  1519 zobrazení  394 slov

PR. Každého majitele motorového vozidla jistě trápí výše povinného ručení. Důležité je porovnávání mnoha nabídek a nalezení té nejvhodnější.

Povinné ručení je zákonné pojištění, které musí platit každý vlastník motorového vozidla. Pojišťovny, které své produkty nabízejí, se prakticky od sebe neliší. Každé pojištění v sobě zahrnuje podobné, ne-li stejné služby.

Proto se pozornost obrací na cenu. Protože ta se liší podle mnoha kritérií. Především druhem vozidla, jeho stářím, vybavením, motorem apod. Také rozhoduje osoba vlastníka - řidiče. Do ceny se promítají bonusy za věrnost pojišťovně, za bezpečnou jízdu bez nehod nebo různé aktuální motivační akce.

Porovnání pojištoven

Není tedy vždy snadné se dopátrat konečné ceny. Navíc přirozeně řidič preferuje co nejlevnější pojištění. K využití je tak dobré povinné ručení porovnání.

Tato pojišťovací kalkulačka na ExpresníPojištění.cz je přesně tím místem na internetu, kde lze zjistit nejlevnější povinné ručení. Vlastním porovnáváním by řidič ztrácel mnoho času, navíc by musel chodit po pobočkách a vyptávat se na detaily. Proto je tu služba, která nabídky porovnává a sestaví pojištění na míru.

Jak to funguje? Stačí do formuláře zadat potřebné údaje a makléři vyberou tu nejlevnější nabíku. Porovnávají se všechny pojišťovny a podle zadaných údajů je pak řidiči nabídnuta vhodná varianta.

Pojištění online

Pak už stačí sjednat povinné ručení online, tedy s vybranou pojišťovnou uzavřít smlouvu.

Časté otázky jsou, jak takové porovnávání a sjednávání přes internet funguje. vše zajišťuje specializovaný software a odborní pracovníci.Ti každý den porovnávají nabídky všech pojišťoven na trhu a díky tomu jsou schopni připravit nabídku ušitou na míru se super cenou.

Ta je ovlivněna mnoha faktory. Konečná cena se liší podle toho, zda majitel vozidla uzavírá nové pojištění či jen chce měnit pojišťovnu.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil