Vyhledávejte online na mapě práci či nové zaměstnání

6. leden 2012  Redakce MS   Lifestyle  1677 zobrazení  288 slov

PR. Hledat práci a nové nabídky se stále více vyplatí na internetu. Vyzkoušejte inovační vyhledávač s interaktivní mapou a jednoduchým vyhledáváním.

Vyhledávejte online na mapě práci či nové zaměstnáníVyhledávejte online na mapě práci či nové zaměstnání

Nezaměstnanost je palčivým problémem současnosti a trh práce je velmi složitý. Proto ten, kdo hledá stálé zaměstnání či jen krátkodobou práci, by ji měl aktivně vyhledávat. Kromě tradičních médií, jako jsou tištěné noviny či inzertní periodika, jsou vhodným zdrojem nabídek volné práce internetové servery.

A i ty se vyvíjejí. Tradiční portály nabízejí inzeráty dle kategorií podle regionů a měst, také podle profesních kategorií. Ten, kdo vyhledává, složitě si volí kritéria a pak prohlíží jednotlivé inzeráty. Nabídka práce se dá vyhledávat i jinak, třeba použitím interaktivní mapy.

Přesně na tento způsob vyhledávání vsadil server Pracevokoli.cz. Ten má ve svém středu mapu, na které se po zadání lokality zobrazují jednotliví zaměstnavatelé v daném okolí.

Mezi hlavní výhody serveru patří zejména to, že web ukazuje na mapě, kde je volné pracovní místo (práce v okolí), ukazuje přímý kontakt do firmy (bez zprostředkovatelských agentur), umožňuje zasílání nabídek v určené lokalitě na email (pokud bude uživatelem zadán) a navíc - velice jednoduché hledání bez složitého nastavování.

Takže, pokud se zadá například lokalita Plzeň, vedle mapy se zobrazí jednotlivá nabídka práce v Plzni. Každý inzerát kromě základního popisu, o jakou pozici se jedná, zobrazí přímý kontakt na zaměstnavatele.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil