Vyberte si z různých typů bazenů a saun ten nejvhodnější

30. květen 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  1857 zobrazení  381 slov

PR. Bazény a sauny patří mezi relaxační standardem. Díky cenové dostupnosti se stávají přijatelné pro stále více domácností.

Vyberte si z různých typů bazenů a saun ten nejvhodnějšíVyberte si z různých typů bazenů a saun ten nejvhodnější

Bazény na zahradách se objevují stále častěji. A jsou různých druhů. Cenově dostupné a i komfortní pro užiavtele jsou například nadzemní bazény. Ty není potřeba zabudovávat do země, stačí je jen postavit na daném pozemku.

Moderní nadzemní bazény nestojí mnoho peněz, velmi snadno se udržují a montují či demontují. Bazény mají i nezbytné příslušenství jako jsou kartušové nebo pískové filtrace, ochranné plachty nebo solární ohřívače a chemické prostředky či praktické schůdky.

Bazény si lze vybírat v různých velikostech a tvarech. Velmi výhodnou variantou bazénů jsou nadzemní bazény (nafukovací bazény), které je možné snadno připravit k užívání. Další výhodou je, že tento typ bazénů lze opravit. Nafukovací bazény jsou samonosné nebo s pevnou stěnou.

Na specializovabém e-shopu Hawaj.cz jsou nabízeny bazény pod názvy INTEX s nafukovacím lemem, Hawai, Ohio, Tahiti nebo bazény s pískovou filtrací.

Sauny a infrasauny

Dalším relaxačním vybavením jsou sauny a infrasauny. Je to dřevěná kabina vyrobená z kanadské jedle a v ní jsou umístěny speciální zářiče, karbonové infrapanely.

Infrasauna je obvykle určena pro 2 až 3 osoby, takže je vhodná do bytu. Pak je infrasauna jen pro dvě osoby, avšak prostorově úsporná rovněž vhodná do bytu a koupelny. Některé typy se vejdou i do menší koupelny.

Naopak prostorné infrasauny až pro čtyři osoby jsou ideální pro ty, kteří nechtějí být v sauně sami. Vhodná infrasauna ke komerčnímu využití je prostorná sauna pro 4 až 6 osob s karbonovým topným tělesem. Vybírat lze i u atypických saun.

Další informace o výrobcích na www.hawaj.cz.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil