Vyberte si spolehlivého partnera pro správu Microsoft Office 365

16. prosinec 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  1523 zobrazení  317 slov

IT profesionální a spolehlivé řešení si přeje každá firma. Balík Microsoft Office je jedním z nich a to prostřednictvím cloudového řešení.

Microsoft Office je známý kancelářský nástroj v prostředí cloudového řešení. Umožňuje přístup k e-mailu, důležitým dokumentům, kontaktům a kalendářům, a to téměř odkudkoli.

Reklama

Další výhodou je, že se ke správě lze připojit z téměř jakéhokoli zařízení. To znamená, že uživatelé mohou využívat osobní počítače i se systémem Macintosh, telefonů Windows Phone a iPhone, telefonů se systémem Android a Symbian či zařízení BlackBerry.

Další výhodou služby Microsoft Office 365 je, že pracuje se softwarem, který již uživatelé znají a používají, jako jsou aplikace Word, Excel, OneNote a PowerPoint.

Služby Office 365 zahrnují služby zabezpečení na podnikové úrovni. Jsou nabízeny prostřednictvím řady plánů. Ty jsou navrženy tak, aby byly plněny jedinečné potřeby organizace jak pro velké, tak malé organizace.

Využíváním systému Microsoft Office je zajištěna správa v oblasti IT. Snadno použitelná konzole správy umožňuje správcům IT uchovat si kontrolu nad uživatelskými účty, přístupovými právy a nasazením v celé organizaci.

Na českém IT trhu působí firma ROOT, která poskytuje komplexní služby v oblasti IT, které jsou v uzavřeném cyklu. Firma se zabývá správou IT od A do Z pro střední a malé firmy, neziskové organizace nebo živnostníky. Výhodami zakoupení řešení od ROOT jsou dostupná cena, spolehlivost, školení a zkušenosti.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil