Vyberte si profesionály na stínící techniku

11. červenec 2015  MediaShow.cz   Lifestyle  2388 zobrazení  350 slov

PR. Nenahraditelným funkčním a vkusným doplňkem moderního rodinného domu je stínící technika, která zabraňuje zvídavým pohledům kolemjdoucím a pronikání tepla do interiéru. V segmentu se stínící technikou působí ryze česká společnost diamond design, která zajišťuje návrh, realizaci a servis stínících prvků.

Žaluzie. Foto: diamonddesign.czŽaluzie. Foto: diamonddesign.cz

Její produktové portfolio je rozděleno na čtyř základní kategorie – interiérové stínění, exteriérové stínění, outdoor living a tapety. V následujících řádcích se podíváme především na markýzy a pergoly, které zahradám vtisknou punc originality.

Česká obchodní značka diamond design má se svou unikátní nabídkou a precizním servisem přední postavení na trhu se stínící technikou. Uspokojí přání a požadavky náročné klientely, neboť spolupracuje s velkými designérskými a architektonickými studii.

Pergoly zkrášlí vaši zahradu

Nejžádanějšími venkovními stavbami jsou pergoly, jež se liší svou konstrukcí, rozměry a také použitým materiálem. Chrání nejen před sluncem, ale také před nepřízní počasí. Chcete-li mít posezení uprostřed zeleně vaší zahrady, zvolíte samostatně stojící pergolu. Kdežto k efektivnímu zastřešení terasy, která je v bezprostřední blízkosti domu, slouží pergoly přisazené k fasádě.

Společnost diamond design se specializuje na výrobu dřevěných pergol ze systémových prvků. Konstrukci těchto pergol tvoří kvalitní lepené hranoly ze skandinávské borovice, přičemž si můžete vybrat z více než dvou set odstínů.

Markýzy chrání před sluncem

V letním období mají uplatnění markýzy, jež představují spíše ochranu před sluncem než před nepříznivým počasím. Markýzy se instalují k fasádě domu a vytváří tak příjemný stín na terasách. Nespornou výhodou je odolnost vůči větru. Pakliže máte specifické požadavky, společnost diamond design vám vyrobí markýzu na míru.

Komerční sdělení

-pla-


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil