Vyberte si pro podnikání iMechanics eShop v novém

15. listopad 2011  Redakce MS   Lifestyle  2207 zobrazení  287 slov

PR. V narůstající konkurenci internetových obchodů je důležitá nejvyšší technická úroveň. iMechanics Shop 3 je právě tou vhodnou volbou.

Vyberte si pro podnikání iMechanics eShop v novémVyberte si pro podnikání iMechanics eShop v novém

Mít vlastní e-shop pro podnikatelské účely chce mít stále více živnostníků, neboť být na internetu a díky němu získávat nové zákazníky se prakticky stává nutností. Nabízet služby a produkty pouze klasickou cestou je nedostatečné.

Aby eshop byl úspěšný, musí být uživatelsky příjemný. A to jak pro zákazníky, tak především pro obchodníka. V současnosti naštěstí vývojové firmy zlepšují softwarová řešení. Například internetový obchod iMechanics eShop je v současnosti nerozsáhlejší řešení pro provozování eshopu na profesionální úrovni.

iMechanics Shop 3

Navíc nejúspěšnější software pro provozování internetových obchodů iMechanics Shop 3 získal nové designové varianty, z nichž nejnovější je design C, který znázorňuje kategorie eshopů pomocí obrázků. Po zhodnocení všech demoverzích dostupných na stránkách výrobce, společnosti a-net group, a.s., jistě klient uzná, že provozovatelé internetových obchodů získají opravdu moderní nástroj pro své podnikání. Od propracované ergonomie nakupování pro snadnou obsluhu a mnoho funkcí tomuto softwaru pro eshop nelze nic vytknout.

Samozřejmostí jsou nástroje na kvalitní optimalizaci pro vyhledávače (SEO), elektronické platby a prodej na splátky, marketingové nástroje, eshop podporuje více jazyků, měn, domén. Dále aplikace iMechanics eShop pro segment B2B a originální vzhled každého obchodu s dodávkami obchodů na klíč.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil