Vyberte pro děti vhodnou brašnu do školy

8. listopad 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  5608 zobrazení  365 slov

Školní rok je v plném proudu a jistě každé dítě už má svoji školní batoh. Vánoce jsou však ideální příležitostí pro výměnu a koupení nové aktovky.

Vyberte pro děti vhodnou brašnu do školyVyberte pro děti vhodnou brašnu do školy

Mít moderní pěknou školní brašnu si přeje každé dítě školou povinné. Zvláště prvňáčci by ji měli mít funkční, praktickou a samozřejmě pěknou na venek, tedy design.

Reklama

Starší školáci do 12 let zase ocení aktovku a batohy, které jsou nejen praktické, ale zejména stylové. Pokud se rozhodnete vybírat batoh, brašnu či aktovku, zaměřte se na obchod, který má dostatečně velký výběr.

Především batohy a aktovky pro prvňáčky zahrnují i školní batohy pro 1. stupeň. Další možností je vybírat na specializovaném eshopu Dětský eshop.cz pouze jednotlivé batohy, avšak i již zkompletované sety - k brašně patří i penál, sáček na cvičky, desky na sešity atd.

Pokud školák navštěvuje 2. stupeň, jistě ho zaujmou studentské batohy. Starší žáci si mohou vybrat ze širokého výběru školních tašek přes rameno.

Výběr tašky pod stromeček, ať už se jedná o výběr brašny či aktovky, je důležitou vlastností i její hmotnost a samozřejmě cena. Díky filtru na eshopu si lze vybrat z mnoha možností dle libosti.

Typy školních tašek

Určitě se doporučuje vybírat z brašen, batohů a aktovek, které mají zpevněná anatomicky tvarovaná záda a reflexní prvky.

Školní tašky se dělí podle tvaru na školní batohy či školní aktovky.

Školní batohy nemají pevný tvar, dno je pouze zpevněné a zapínání je na zipy. Školní aktovky naopak mají pevný tvar, neboť stěny jsou vyztužené a dno je pevné a zapínání je na klopu.

Oblíbené mezi žáky jsou i školní batohy, které nemají pevný tvar. Dno je ale pevné a přes zapínání na zipy je klopa na suchý zip.


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 2.75 hvězdiček / Hodnoceno: 4x