Vybavit prodejnu a dodat etikety není nemožné

18. květen 2011  PR   Lifestyle  2715 zobrazení  224 slov

Etikety pro výrobky a vybavení prodejen pro obchodníky jsou základní marketingové nástroje určené pro prodej. Specializovaná firma může tento sortiment dodat.

Vybavit prodejnu a dodat etikety není nemožnéVybavit prodejnu a dodat etikety není nemožné

Vhodné etikety, nálepky nebo samolepky se stávají důležitou součástí obchodního úspěchu i českých firem. Skoro každý zákazník si rád přečte nejen, jak se výrobek jmenuje, ale i co obsahuje. Dále kolik stojí a navíc nezbytné čárové kódy usnadňují evidenci.

Reklama

Na trhu je specializovaná firma, která se orientuje na malé, střední i větší firmy v oblasti potravinářství, drogerie, průmyslu, farmacii a další prodejce po celé Česku. Jmenuje se Atom Hradec Králové.

Své služby rozšířila vzhledem k vysokému počtu nově vzniklých obchodních center a marketů zahraničních obchodních řetězců služby o oblast označování a identifikaci výrobků v různých sortimentech. Nabízí nálepky, termoetikety čisamolepící etikety.

Dále se zajišťuje vybavení prodejen, a to v cenách znatelně nižších než dříve. Firma tak může zákazníkům najít co nejkvalitnější a nejrentabilnější řešení. Kdo chce mít konkurenční výhodu před ostatními, musí totiž inovovat prodejní i výrobní zařízení včetně kvalitního značení prodávaných výrobků a zboží.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil