Užijte si jaro s lety horkovzdušným balónem na Moravě

25. únor 2011  PR   Lifestyle  2707 zobrazení  266 slov

Vyhlídkové a reklamní lety mohou být určitě zajímavou zkušeností. Pro zážitek si především na Moravě stačí zajet do Olomouce - pak vzlétnout a užívat si pohled z ptačí perspektivy.

Užijte si jaro s lety horkovzdušným balónem na MoravěUžijte si jaro s lety horkovzdušným balónem na Moravě

Vyhlídkové lety jsou s přicházejícím jarem atraktivní možností jak si užít zajímavý den či okořenit jakoukoliv slavnost. Lety balonem jsou zejména netradiční třeba pro svatbu, avšak si je lze objednat i jako firemní akci.

Reklama

Ve městě Olomouc sídlí agentura, která je provozovatelem letů, neboť vlastní horkovzdušný balón. Pobočky, resp. prodejní místa jsou i v jiných moravských městech, avšak objednat lety si lze samozřejmě i přes internet.

Přehledný ceník nabízí odstupňované ceny podle objednaného počtu osob, do balónového koše se vejde maximálně sedm. Existuje i možnost speciálního objednání pro rodiny s dětmi. K dispozici jsou i slevy.

Na webu je i objednávkový formulář k již naplánovaným letům. Můžete si vybrat plánovaný termín s místem vzletu, s možností zadat počet osob. Při objednávce zjistíte i cenu.

Letenku si pak zakoupíte v prodejních kancelářích či si ji rozhodnete nechat poslat dobírkou. Letenky se evidují pod číslem, jméno pasažéra si můžete vypsat sami. Platnost letenky je 1 rok, ale lze ji po dohodě prodloužit.

Vyhlídkové a reklamní lety jsou zajímavé i pro obdarované. Po obdržení letenky si sám domluví termín letu podle vlastního uvážení. Letenka je přenositelná na další osoby.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil