Umělé řasy rozzáří tvář každé ženy

29. únor 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  2721 zobrazení  594 slov

Každá žena se chce líbit adělá proto všechno možné. Jednou z možností rozzářené tváře jsou husté a dlouhé černé řasy.

Líbit se okolí, ale především sama sobě - to chce snad každá žena. A poku existuje možnost se zkrášlit, tak není co řešit. Například umělé řasy dokáží z nevýrazné tváře vykouzlit okouzlující obličej.

Reklama

Ženy si ani neuvědomují, jak lze velmi rychle změnit svůj vzhled. Umělé řasy jsou nesmírně efektivním prostředkem, jak z "šedé myšky" vytvořit v výraznou a okouzlující ženu.

Přestože aplikace umělých řas možná na první pohled nevypadá dvakrát moc jednoduše, žena si je může vytvořit sama. Chce to jen trochu trénování. Přesto je ale lepší, když umělé řasy vytvoří zkušený odborník či odbornice z kosmetického salonu.

Druhy umělých řas

Umělých řas existuje na trhu celá řada. zakoupit lze jednotlivé trsy řas, nebo celý oblouk. Pochopitelně s celým obloukem se snadněji manipuluje. Ovšem nevypadá tak přirozeně, jako jednotlivé trsy.

Také je důležitá kvalita. Umělé řasy sice lze pořídit už kolem 50 korun, ovšem na první pohled je zřejmé, že to nebude "ono". Levné produkty znamenají méně přirozený vzhled.

Umělé řasy ze salonu

Protože je prodlužování řas žhavou novinkou, je málo salonů, které se na umělé řasy specializuje. Jedním z nich je salon Mialashes v Brně. Ten používá zcela převratnou a vyspělou techniku, kdy se každá řasa určená k prodloužení jednotlivě aplikuje na vlastní přírodní řasu.

Řasy tak vynikají maximální lehkostí, přirozeností, bezstarostnou péčí, jsou odolné vůči vodě, nepřízni počasí i mechanickému poškození. Navíc jsou hypoalergenní a nemohou poškodit vaše řasy.

Sympatické je, že s těmito řasami se ráno žena probudí už "nalíčená". Navíc je možné se oddávat běžným aktivitám, a to i sportovním - jako je plavání.

Z čeho jsou umělé řasy

Umělé řasy mohou být ve třech druzích: syntetické, hedvábné, norkové.

Syntetické (umělé) řasy je nejčastěji využívaná metodou řasa na řasu. Vynikají širokou škálou barev, délek, tloušťek a tvarů. Jsou vyrobeny ze syntetického polyesterového vlákna. Díky tomu jsou velmi lehké, odolné různým vlivům a minimalizují se alergické reakce na kůži.

Hedvábné řasy, neboli falešné norkové řasy jsou vyrobeny synteticky, ovšem svým zpracováním se přibližují pravým norkovým řasám. Jedná se o první řasy vyrobené za pomoci přírodních hedvábných proteinů. Jejich majitelky budou spokojeny s velkým komfortem nošení. Jejich lehkost se shoduje s přírodními řasami. Řasy jsou voděodolné a odolné.

Norkové rasy jsou přírodní. Vytvářejí dojem velkého objemu, zatímco jejich váha se podobá motýlím křídlům, třepotajícím se ve vzduchu. Řasy mají unikátní přírodní lesk, kterým nedisponuje ani lidská řasa.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil