Úklidové služby výrazně pomáhají. Využijte nabídky v Ostravě či Karviné

23. únor 2013  MediaShow.cz   Lifestyle  1578 zobrazení  374 slov

PR. Úklid bytů a kanceláří není jenom o vyluxování a utření prachu. Proto komplexní služby zajišťují specializované úklidové firmy.

Úklidové služby jsou standardní činností, která umožňuje komplexní úklid bytů, kanceláří či různých prostor. Není to jenom o vyluxování a utření prachu.

K úklidu patří mytí oken, čištění žaluzií, mytí dveří, nábytku, světel, stírání a ošetření podlah nebo čištění koberců. Často je provádějí generální úklidy.

Specializované úklidové služby v Ostravě, Karviné a okolí zajišťuje firma BK UNO. Ta služby nabízí služby jak soukromým osobám, tak i společnostem.

Úklid domácnosti

V případě úklidu domácností je úklid zajištěn velmi pečlivě. Velkou výhodou je profesionální úklid, kdy pracovníci firmy udělají veškerou práci za majitele či nájemce bytu.

S tím souvisí běžný a pravidelný úklid, velikonoční úklid, letní prázdninový úklid, vanoční úklid, generální úklid, úklid po rekonstrukci nebo malování, úklid po společenských akcích, čištění koberců a čalouněného nábytku nebo mytí oken.

Úklid firemních prostor

Další častou službou je úklid kanceláří a firemních prostor. Ti, kteří si objednají služby BK UNO, se mohou spolehnout na perfektně připravené firemní prostory. Další službou je úklid v nízkopodlažních a věžových domech.

Cenová kalkulačka

Při výběru úklidové firmy nejčastěji rozhoduje cena. Proto se BK UNO snaží vyhovět klientům z řad domácností a firem výhodnou cenovou nabídkou, aby si úklid na zakázku mohl téměř kdokoliv. Aby klient měl lepší představu, vznikla i unikátní cenová kalkulačka.

Díky jasně spočítané ceně si úklid domácnosti mohou dovolit domácnosti. Pomocí kalkulačky cen si klient můžete jednoduše zjistit přibližnou cenu jednorázového úklidu či úklidu v pravidelných intervalech.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil