Udělejte si radost s pěkným šperkem či kabelkou

18. únor 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  5961 zobrazení  412 slov

Šperky či korálky a kabelky jsou doplňkem ženy. Vybírat je možné z mnoha různých druhů a typů.

Udělejte si radost s pěkným šperkem či kabelkouUdělejte si radost s pěkným šperkem či kabelkou

Šperky jsou nezbytnou součástí ženy i muže. Mohou to být náušnice, pánské a dámské ocelové náramky, snubní prsteny se zirkony, přívěsky ze stříbra i chirurgické oceli a náhrdelníky s krystaly Swarovski z chirurgické oceli i zlaté snubní prsteny, korálky, nebo přívěsky z bílého zlata.

Reklama

Prsteny patří mezi základní šperky. Vybírat lze z ocelových prstenů, stříbrných prstenů, zlatých prstenů, Swarovski prstenů, z prstenů se zirkony či brilianty.

Moderní snubní prsteny jsou ze zlata, oceli s chirurgické oceli. Dámské snubní prsteny jsou dodávány v různých velikostech, pánské snubní prsteny jsou nabízeny i ve větších průměrech. Obdobné je to i se zásnubními prsteny.

Častým šperkem jsou i náramky. Opět vyráběny jsou nejčastěji z chirurgické oceli či stříbra, jsou i kožené náramky. Pány zaujmou náramky v masivním provedení, ženy okouzlí náramky s krystaly Swarovski a se zirkony. Módní zančkové náhrdelníky jsou z oceli a stříbra. Náhrdelníky lze kombinovat s náramky i náušnicemi.

USB šperky a korálky

Skvělý dárek jsou USB šperky. Jsou to šperky s USB flash diskem a kamínky. Mohou být například ve tvaru srdce, panáčka či ve tvaru zlaté cihly.

Korálky a komponenty jsou často nabízeny ve stylu Pandora. Výhodou je, že si lze navrhnout vlastní náramek dle momentální nálady. Levné korálky tohoto stylu jsou vhodnou volbou. Dále lze volit z komponentů Swarovski, ze skleněných korálků nebo bižuterních komponentů.

Kabelky

Kabelky jsou nezbytnou součástí každé ženy. Mohou být kožené, luxusní či z PVC. V nabídce jsou kabelky různých tvarů, velikostí a vyrobené z rozličných materiálů. Kabelky jsou elegantní i extravagantní. Specialitou jsou pak kabelky vyrobené z kůže rejnoka, pštrosa nebo žraloka.


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x