Udělejte si fotoknihu z fotografií a dejte ji jako dárek

26. říjen 2011  Redakce MS   Lifestyle  2143 zobrazení  506 slov

PR. Fotokniha nebo fotokalendář 2012 jsou zajímavými dárky. Z vlastních fotografií si tak můžeme nechat vyrobit vlastní album se vzpomínkami.

Nejen vánoční svátky jsou příležitostí obdarovat své blízké dárkem. Ten by měl být určitě vhodně zvolen k určité příležitosti a s citem k obdarovanému. Určitě málokdo bude zklamaný, když dostane fotoknihu, ve které najde fotografie z nějaké události. Vždyť ty jsou vzpomínkou...

Fotokniha je moderní způsob prezentace fotek, ovšem nejedná se o klasické fotoalbum, ve kterém jsou poskládány jednotlivé fotografie. Jedná se spíše o obrázkovou knížku. Ta má tvrdou potištěnou obálku, stránky fotoknihy jsou tištěné na kvalitním křídovém papíře, základní rozsah fotoknihy je 24 stran a přidávat lze do celkového počtu 100 stran.

K dispozici je několik formátů fotoknih: střední na výšku 15 x 20 cm, střední na šířku 20 x 15 cm, střední čtvercová 21 x 21 cm, velká na výšku 21 x 28 cm, velká na šířku 28 x 21 cm, extra velká čtvercová 30 x 30 cm.

Fotoknihu si každý může navrhnout svépomocí, a to pomocí AlbumMakeru. To je software na sestavování fotoknih. Ale je možné si vyrobit i fotokalendář 2012 a další fototiskoviny. Vše, včetně šablon, si je tak možné upravovat podle svého vkusu.

Fotoalbum

Dalším vhodným dárkem může být fotoalbum, které se od fotoknihy liší především tím, že je svázané kroužkovou vazbou. Obálka fotoalba je tištěna na tvrdý křídový papír a je oboustranně laminovaná. Stránky fotoalba jsou tištěny na kvalitní křídový papír. V základním rozsahu má fotoalbum 24 stran, i u fotoalba lze přidávat až na 100 stran.

Fotoalba mají několik formátů: střední na výšku 15 x 20 cm, střední na šířku 20 x 15 cm, velké na výšku, 21 x 28 cm, velké na šířku 28 x 21 cm.

Fotokalendář

Kalendáře jsou další možností, jak obdarovat praktickým dárkem. V současnosti si lze vytvořit velmi hezké fotokalendáře pro rok 2012 s vlastními fotografiemi. Vyběr je z nástěnného a stolního kalendáře.

Nástěnný kalendář z fotek je tištěný na kvalitní křídový papír, v základním rozsahu má 13 stran a pevnou zadní podložku (karton), je svázaný kalendářovou vazbou, do kalendáře lze přidávat stránky až do celkového počtu 25 stran. Stolní kalendář má formát stolního fotokalendáře o celkovém počtu 30 stran.

Tisk pro radost

Na webu TiskProRadost.cz si lze kromě fotoknihy, fotoalb a fotokalendářů připravit a objednat výrobu příjmenářů, fotoobrazu, pexesa či karet.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x