Udělejte pro zdraví mazlíčků maximum

7. září 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  1713 zobrazení  394 slov

PR. Pro zdraví své vlastní a zvířecí mazlíčky bychom udělali snad cokoliv. Přirodní produkty a veterinární výrobky od českého výrobce mohou výrazně pomoci.

Udělejte pro zdraví mazlíčků maximumUdělejte pro zdraví mazlíčků maximum

Být a cítit se zdraví je velmi důležité. To platí nejen o lidském zdraví, ale i o tom zvířecím, zejména domácích mazlíčků. Proto ti, kteří to vědí, zahrnují do svého jídelníčku i doplňky stravy a pro mazlíčky veterinární výrobky.

Specialistou na přírodní produkty je zejména česká společnost Vetrisol. Ta se specializuje se na vývoj, výrobu a prodej doplňků stravy a veterinárních přípravků splňující kritéria nejvyšší kvality, účinnosti a cenové dostupnosti. Firma disponuje týmem odborníků, kteří pracují v oboru desítky let a mají zkušenosti s výrobou v ČR i zahraničí.

Na eshopu eVitality.cz jsou k dostání ektoparazitika. Ty slouží k bezpečnému odstranění přisátých klíšťat. Dalšími produkty je přírodní kosmetika.

Chicoderm a Enaden

Mezi známé výrobky patří Chicoderm. Tento výrobek je určen pro léčbu atopického ekzému, neboť využívá mimo jiné vysoký podíl bylinného extraktu Čekanky obecné. Řada těchto přípravků napomáhá korekci a prevenci suché a podrážděném pokožky, kožních ekzémů, stárnutí pokožky stejně jako její celkovému ošetření a stabilizaci.

Enaden je dalším produktem sloužícím k podpoře mentální energie. Tento přípravek byl vyvinut na základě nejnovějších výzkumů určený k podpoře celkové biologické energie. Doplněk stravy je jen na bázi NADH, což je přírodní substance podporující zvýšení celkové biologické energie organismu, posilující imunitní systém, ochranu buněk před poškozením, navýšení schopnosti vnímání či zlepšení celkové paměťi.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil