Ubytování na Silvestra: Slovenské hory nabízejí volná místa

22. září 2013  Roman Beneš  Lifestyle  2252 zobrazení  447 slov

PR. Hodláte i letos strávit konec roku a oslavy Silvestra mimo domov? Co si třeba zajet na Slovensko do hor, kde konec letošního roku řádně oslavíte.

Ubytování na Silvestra: Slovenské hory nabízejí volná místaUbytování na Silvestra: Slovenské hory nabízejí volná místa

Hodláte i letos strávit konec roku a oslavy Silvestra mimo domov? Co si třeba zajet na Slovensko do hor, kde konec letošního roku řádně oslavíte.

Ubytování na Silvestra na Slovensku je každý rok velmi žádané, a to i mezi českými občany. Ubytovací kapacity však nejsou nafukovací. Na to je potřeba myslet, proto byste si měli se zamluvením dobrého místa pospíšit.

Kdy je nejlepší hledat ubytování na Silvestra? Ideální je, pokud si jej zařídíte již s velkým předstihem, kdy je dostatek volných míst a ani ceny nejsou ještě tolik vyšponované. V těchto dnech už je opravdu nejvyšší čas, pokud chcete sehnat skutečně kvalitní ubytování.

Portál s nabídkou ubytování na Slovensku

Ubytování na Silvestra u našich východních sousedů najdete přehledně zde. Máte na výběr z mnoha penzionů, hotelů i soukromých chat a chalup, jež jejich majitelé právě v tomto období rádi pronajmou. Vybírat si můžete z bohaté nabídky ubytování v různých cenových relacích a kategoriích.

Pakliže už máte ubytování na Silvestra zajištěné, jistě budete řešit také dopravu na místo. Hodláte-li jet vlastním autem, pak určitě myslete na to, že bude zapotřebí obout zimní pneumatiky. Bez nich se na slovenské hory raději ani nezkoušejte dostat.

Nezapomeňte používat zimní pneu

Navíc i u nás již nějakou dobu platí povinnost mít nazuté zimní pneumatiky ve chvíli, kdy jsou silnice namrzlé, zledovatělé, případně na nich leží sněhová vrstva. Povinnost pak obecně platí od počátku listopadu do konce března. Pro lepší výbavu vozidla doporučuji na delší cesty nainstalovat na okna také deflektory. Ty zakoupíte na webu autovybava.sk.

Nezbývá, než popřát krásné zážitky během letošních silvestrovských oslav. Pokud je prožijete na Slovenských horách, jistě se bude jednat o nezapomenutelné chvíle.

Komerční sdělení

-lod-


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil