Svět půjček pomůže s nedostatkem peněz

10. září 2011  MediaShow.cz   Lifestyle  1890 zobrazení  282 slov

Krátkodobé půjčky mohou výrazně pomoci v nelehké finanční situaci. Vhodný nebankovní pordukt si lze nyní objednat i přes mobilní telefon.

Nedostatek peněz kvůli stále zyvšujícím se výdajům je každodenní problém a týká se stále více lidí. Není ale důvod zoufat. Stačí si půjčit.

Reklama

Jednou z možností je například SMS půjčka bez doložení příjmu. Rychle a snadno lze získat několik tisíc korun. Půjčka je navíc oblíbena tím, že její vyřízení není spojeno s dlouhou a složitou administrativou. Stačí vše vyřídit prostřednictvím mobilního telefonu popřípadě internetu.

Další variantou je půjčka před výplatou. Tyto půjčky jsou poskytovány od finské společnosti Ferratum, která patří mezi významné evropské nebankovní poskytovatele úvěrových produktů. Velkou výhodou je to, že půjčka do 10 000 Kč je neúčelová, lze ji tedy použít na cokoli.

K získání této půjčky není nutné potřebovat potvrzení o pravidelném příjmu ze zaměstnání či podnikání ani žádná jiná potvrzení, nepodepisuje se žádná smlouva, stačí pouze odeslat SMS, kterou se vyjádřuje souhlas s obchodními podmínkami.

Krátkodobé půjčky jsou dalším vhodným řešením pro uhrazení nečekaných výdajů nebo na přilepšenou v horších časech. Jejich splatnost se pohybuje od několika týdnů až po jeden rok. Výše půjčky závisí na konkrétním poskytovateli. Obvykle se však jedná o půjčky do asi 50 000 Kč.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil