Svěřte fotoknihu a foto tisk specialistovi

18. září 2011  PR   Lifestyle  1950 zobrazení  412 slov

Nechat si zhotovit fotografie nebo fotoknihu lze prakticky kdekoliv. Ovšem při požadavku kvality je vhodné využít prověřeného specialistu.

Svěřte fotoknihu a foto tisk specialistoviSvěřte fotoknihu a foto tisk specialistovi

Fotografování je rozšířené, a to i kvůli masivnímu používání digitálních fotoaparátů, jejichž cena je pro mnohé přiznivá. S rozvojem digi fotek se navíc fotí snad cokoliv.

Reklama

Mladí lidé mají rádi party, rodiče s malými dětmi zase nezapomínají zdokumentovat například výlety. Starší pro změnu rádi vzpomínají u oslav a všichni dohromady fotí radovánky na dovolené.

I když je rozšířené uchovávání fotografií na digitálních nosičích či přímo v počítačích, foto do ruky mnohé potěší. Lépe se prohlížejí a je to návrat ke klasice.

Výrobu fotografií, ale i dalších produktů, jako jsou fotokalendáře, zajistí web Fotolab.cz. Objednávka je on-line nebo přes off-line aplikaci. Zhotovené foto lze očekávat poštou nebo je možné využít vyzvednutí na jedné ze stovek sběren po celé České republice. Zajištěna je špičková kvalita tisku.

Základní fotografie se zhotovují v rozměrech 9x13, 10x15, 13x18, a to na lesklém a matném značkovém kvalitním papíru. Zákazník si může vybrat i z velkých formátů.

Oblíbená je i fotokniha. Její podobu si lze objednat on line. V nabídce jsou: fotokniha velká, kompakt panorama, čtvercová, fotokniha XL, fotosešit či fotokniha XXL.

Oblíbené jsou i fotokalendáře. Ty jsou tištěnné, kalendáře na fotopapír a jmenné kalendáře. Atraktivní jsou i fotoobrazy. Vybírat lze z velkých formátových fotografií či z vlastních fotek.

Blahopřání a pohlednice jsou dalším foto produktem. K dispozici jsou i méně tradiční výrobky, jako je potisk triček a textilu, nádoby na pití nebo různé dekorace.

Pokud se zákazník rozhodne pro originální přání a pohlednice, může si to sám vyrobit. V nabídce lze najít i skládací blahopřání a XL pohlednice. Stačí si vybrat a nahrát fotografie, ze kterých se vytvoří blahopřání nebo pohlednice. Samozřejmě může fotografie upravit či doplnit texty. Do 5 až 7 pracovních dnů se vytiskne a doručí se poštou nebo na některou ze 750 sběren.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil