Svatební či plesové šaty je možné si jen zapůjčit

6. únor 2011  PR   Lifestyle  2795 zobrazení  273 slov

Svatba je především pro ženy nádhernou událostí. Ale i zatančit si na plese v krásných společenských šatech je jako v pohádce.

Plesová sezóna je v plném proudu. Pořádají se různé společenské akce, jsou maturitní plesy. Všechny tyto příležitosti vyžadují společenské šaty. Ty si lze zakoupit prakticky kdekoliv.

Reklama

Každá žena chce ale krásně vypadat, a tak většinou zajde třeba do specializovaného salonu. Ten většinou nabízí širokou paletu dámských i pánských šatů. Takovým salonem je i například Svatební dům Praha.

Najdeme v něm pestrou nabídkou značek svatebních šatů, slavnostní a pánské módy. Ta je pečlivě vybírána u nejlepších světových návrhářů. Salon od společnosti Kleinod také sleduje módní trendy, na českém trhu působí už 15 let.

Ale ne vždy je nutné si šaty přímo kupovat. Půjčovna svatebních šatů nebo půjčovna společenských šatů je také vhodnou formou, jak si na akci pořídit krásný outfit. Dalším plus je poradenství. Slavnostní pánsky oblek či svatební šaty by měly ladit dohromady i s dalšími doplňky celkového vzhledu, jako je spodní prádlo, obuv a bižuterie.

Svatební šaty nebo plesové šaty si ale samozřejmě lze koupit. Nevěsty se tak svými krásnými šaty nemusí chlubit pouze díky fotografiím. Naopak firemní večírek, divadelní představní nebo romantická večeře ve dvou. To všechno jsou situace, kdy žena využije společenské šaty.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil