Suzuki jsou malá i velká auta vhodná i pro české řidiče

17. červen 2011  PR   Lifestyle  2774 zobrazení  472 slov

Auta značky Suzuki se stále více prosazují i na českém trhu a řidiči ji více objevují. Atraktivní je zejména nabídka malých vozů.

Suzuki jsou malá i velká auta vhodná i pro české řidičeSuzuki jsou malá i velká auta vhodná i pro české řidiče

Japonská automobilka Suzuki se stále více prosazuje na českém trhu a i tuzemští řidiči si začínají na tuto značku zvykat. Počátky vzniku sahají už do roku 1906, kdy Michio Suzuki původně začal vyrábět tkalcovské stavy.

Reklama

Nyní se firma specializuje na výrobu širokého spektra automobilů a motocyklů. Přestože značka Suzuki zatím nemá mezi českými řidiči takový "zvuk" jako jiné evropské automobilky, firma tíhla už od počátku k inovacím a revolučním technickým řešením.

Suzuki se specializuje zejména na malé vozy, které jsou cenově výhodné a proto i pro českého řidiče atraktivní. Co se týče technických vlastností, vždy řidič může počítat s živým a otáčkovým motorem, nenáročnou údržbou a dobrými jízdnímy vlastnostmi.

Významným autodealerem na českém trhu je Suzuki Charouz. Autosalon nabízí širokou nabídku prodejů vozů i jejich servis. Zákazník si může vybírat i z široké palety aut.

Široká nabídka vozů Suzuki

Suzuki Swift je kompletně přepracovaný vůz, od kol až po střechu. Navíc je větší, robustnější a pevnější. Suzuki Splash je sympatická novinka, která nemá v rodině Suzuki přímého předchůdce. Nastavuje v kategorii kompaktních MPV naprosto nová měřítka. Je to auto, které je určeno pro velice náročného evropského zákazníka.

Suzuki Alto představuje nejnovější doplněk stávající řady vozů Suzuki a je nejmenším z nabízených modelů. Auto je vhodné zejména pro městský provoz. Základní charakteristikou Suzuki SX4 je možnost volby mezi pohonem dvou (2WD) anebo všech čtyř (4WD) kol. Auto spojuje sportovní geny dynamických kompaktů Suzuki s vyspělou technologií legendární Grand Vitary.

Suzuki Vitara má off-road image a praktičnost podtrhuje rezervní kolo umístěné na zádi a integrované ližiny. Je to vůz do přírody a na dlouhé cesty. Naopak Suzuki Kizashi přichází jako dokonale navržený sedan zostřující vnímání komfortu, luxusu a sportovnosti.

Suzuki od Charouze se vyznačuje i tím, že nabízí prodlouženou záruku na 5 let, má nejširší flotilu předváděcích vozů, nabízí i prodej ojetých vozů, dále Fleet Management pro velkoodběratele, bonusový systém pro zákazníky v rámci projektu United Auto, technické poradenství či záruční a pozáruční servis.


Reklama

Autor: PR



Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil