Sunarka je dětská výživa jako kaše či sušenky

29. leden 2011  MediaShow.cz   Lifestyle  2363 zobrazení  293 slov

Mléčné i nemléčné kaše jsou významným doplňkem výživy kojenců při přechodu na pevnou stravu. Široká nabídka kaší či sušenek a nově i těstovin Sunarka spolehlivě pokrývá dětské potřeby i chutě.

Pod značkou Sunarka najdete ovocné a cereální kaše. Ty se podávají dětem zejména jako polední nebo jako večerní sytící pokrm. Jsou výživné, snadno stravitelné a navíc dětem velmi chutnají.

Reklama

Dále pak mléčné kaše Dobré ráno a Dobrou noc. Předností dalších výrobků, ovocných a cereálních kaší Sunarka bez mléka je možnost jejich přípravy z jakéhokoliv druhu mléka – je pouze na vás, které pro své dítě vyberete.

Kaši je tak možné připravit například z mateřského, hypoalergenního, kojeneckého mléka, ale i kojenecké vody v případě, že mléko je z důvodu potenciálního (možného) vzniku alergie na bílkovinu kravského mléka pro dítě nevhodné. Oblíbenou příchutí v této řadě je například Sunarka s osmi cereáliemi a medem nebo Sunarka pšeničná s ovocem.

Dále pak pod značkou Sunarka můžete v široké obchodní síti zakoupit zeleninové kaše, dětské sušenky a nově i těstoviny. Ty se prodávají pod názvem Sunarka Pastissimo a jedná se o bezvaječné těstoviny speciálně určené pro děti od ukončeného 8. měsíce (Sunarka Káčátka) a od ukončeného 12. měsíce (Sunarka Mušličky). Hravé tvary káčátek a mušliček podporují zdravé stravovací návyky a zajistí zábavu a snadnější krmení dětí.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil