Stočený tachometr v autobazaru Arho v Praze nehrozí

4. prosinec 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  3656 zobrazení  356 slov

PR. Poctivost v autobazarech je obecně velmi nízká. Přece jen jsou světlé výjimky a test autobazarů je dokázal pojmenovat.

Autobazar je jednou z možností, kde koupit a prodat auto. Kvalita se liší, ať už se jedná o nabízené vozy či služby. Proto server iDnes.cz udělal srovnávací test, zda nabízené automobily nemají stočený tachometr a zda vůz má v pořádku i servisní knížku.

A právě v tomto nezávislém testu autobazar Arho v Praze dopadl výborně. Stále více je zákazníky u autobazarů vyžadována poctivost. Tento autobazar Praha prošel s dobrým hodnocením Cebia.

Autobazar se dále hodně zaměřuje na výkup aut. Samozřejmostí je komplexní financování, různé garance a v neposlední řadě různé akční nabídky.

Autobazar poskytuje služby moderního prodejce ojetých vozů. Sleduje moderní trendy prodeje automobilů a jako jedni z prvních integruje nové možnosti financování, pojištění, prověřování vozů do služeb našeho autobazaru.

Vše záleží na kvalifikovaném personálu autobazaru. Prodejci se zákazníkům věnují a dokáží vždy najít nejvhodnější řešení koupě i prodeje vozu. S tím souvisí administrativní záležitosti včetně financování a pojištění vozu.

V autobazaru mají tyto zálěžitosti na starosti business manažeři a odborníci na finanční služby. Ti zákazníkům "ušijí na míru" formu financování, která jim bude nejvíce vyhovovat.

Pracovníci pomáhají i s výběrem optimální varianty pojištění a vše vyřídí za zákazníka při koupi vozu. Na počkání se vyřídí leasing, úvěr i pojištění.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 2.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x