Spoření s možností peníze kdykolov vybrat je výhodné

6. prosinec 2011  Redakce MS   Lifestyle  1546 zobrazení  397 slov

PR. Spoření se zhodnocením není nutné jen u termínovaných vkladů. Příjemným pro své vlastnosti je například ING konto.

Spořící účet patří mezi často používané bezpečné investiční produkty, který je ale velmi dobře hodnocený. Zatímco běžné bankovní produkty peníze příliš nezhodnocují a termínovaných vkladů není možné si peníze kdykoliv vyzvednout, u spořícího účtuntomu je naopak jinak.

Majitel účtu má ke svým vkladům kdykoli přístup. Jedním z takových účtů je ING konto. To se může chlubit vysokou úrokovou sazbu, ale také možnost kdykoli s vloženými prostředky disponovat.

Založení ING konta lze provést kdekoliv u makléřů nebo kdykoli online přes internet. Poté už stačí na nové spořicí konto si posílat vklady z jiného bankovního účtu nebo účtů v českých korunách.

Jak z výš popsaného vyplývá, není dobré nechávat peníze ležet ladem na běžném účtu, kde je úrok v podstatě zanedbatelný, a naopak se vyplatí vydělávat jen tím, že peníze budou posílány na spořicí konto u ING.

Hlavním důvodem oblíbenosti tohoto spořícího konta je velmi vysoká úroková sazba 1,75% p. a., kterou jsou finance zhodnocovány. Samozřejmě to by pro oblíbenost produktu nestčilo, důležitou roli hraje právě tea možnost si vybírat peníze bez jakéhokoliv omezení.

Navíc ING konto je zcela osvobozeno od poplatků, za jeho zřízení, vedení, a dokonce ani za finanční transakce a za zrušení se neplatí. Další skvělou vlastností tohoto konta je, že nezáleží na výši vkladu a v tomto směru není nikdo omezen ani minimálním ani maximálním vkladem nebo zůstatkem.

Spoření pro děti

Každý zodpovědný rodič myslí na blaho svých dětí. Nemělo by se tak zapomínat na spoření pro děti.

Doporučuje se myslete na své děti předčasně a zřiit jim spoření pro děti. Spořením pro děti může být například stavební spoření, které je vhodné pro dítě jakéhokoliv věku.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil