Spodní prádlo a plavky jsou i pro rok 2012 trendy

24. březen 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  3057 zobrazení  380 slov

Každá žena se chce líbit a s přicházejícím jarem a následně létem se do popředí dostává spodní prádlo a plavky. Letošní sezona 2012 bude opět z tohoto pohledu velmi zajímavá.

Plavky jsou důležtou součástí především letního šatníku ženy. Slunit se a koupat se na koupališti, u řeky, rybníka či u moře bude možné i letos. A proto by žena měla důkladně zvažovat, jaké módní plavky si koupí.

Reklama

Protože je poměrně ještě brzy před sezonou, je výhodné si vybírat plavky už nyní. Nejen že v nabídce je mnoho typů, ale jsou i cenově dostupné.

Plavky

Žena by neměla například zatracovat elegantní jednodílné plavky. Na výběr jsou sportovní plavky, modely z kolekce wellness a praktické jednodílné plavky. Atraktivní jsou půvabné plavky značky Esotiq a originální dámské jednodílné i dvoudílné modely značky Rami. Vybírat lze i z jednoduchých plavek 2012 OCEAN.

Mladé ženy mohou "sáhnout" po odvážnějších plavách, které vynikají precizním střihem, designem, zpracováním a ozdobným provedením. Jednodílné plavky jsou oblíbené i kvůli tomu, že mají jednoduchý střih, kvalitní materiál a barevné odstíny.

Spodní prádlo

Spodní prádlo je nezbytné a ženy milují, když je atraktivní a vypadají v něm skvěle. Smyslné spodní prádlo, košilky nebo župany rovněž lze vybírat z mnoha druhů a typů.

Podprsenky

Nejoblíbenější jsou pak podprsenky. Značkové výrobky jako Dolce Gabbana, John Galliano nebo Emporio Armani patří mezi elitu. Neboť krásná a pevná ňadra jsou snem každé ženy, je samozřejmé, že pečlivě vybírají tu pravou podprsenku. Díky tomu se totiž žena cítí mnohem sebevědoměji a jistěji ve společnosti.

Kdo by neznal podprsenky s push-up efektem. Cílem je zlepšit, zpevnit a pozvednout tvar ňader. Při výběru se klade důraz velikost košíčků, vzhledu a materiálu.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil