Šperky a bižuterie se vyplatí kupovat od českého výrobce

27. červen 2011  PR   Lifestyle  2698 zobrazení  271 slov

Prověřené šperky a bižuterie z komponentů Swarovski Elements je snadné si pořídit od českého výrobce. Stříbrné šperky jsou samozřejmě i certifikovány.

Šperky a bižuterie se vyplatí kupovat od českého výrobceŠperky a bižuterie se vyplatí kupovat od českého výrobce

Bižuterie je stále pro každou ženu zajímavým doplňkem a šperky podtrhují její krásu. Vybrat si lze z mnoha druhů a přitom se nemusí chodit do kamenných obchodů.

Reklama

Česká firma zabývající se prodejem kvalitní české bižuterie s komponenty Swarovski Elements vyrábí šperky světově proslulé značky. Ty jsou osazeny pouze originálními komponenty Crystallizedtm, které jsou vyjímečné svou originalitou a specifickým nadčasovým designem.

Swarovski šperky jsou vždy certifikovány a označeny ryzostní značkou 925, českým puncem a vlastní odpovědnostní značkou, která byla přidělena puncovním úřadem. Bižuterie se pravidelně podrobuje důkladnému testování ve státní zkušebně.

Bižuterie a šperky

Pandasperky.cz je e-shop nabízející mnoho výrobků, od souprav, přívěsků, náhrdelníků, náramků, prstenů a náušnic. Zákaznice si velmi snadno vybere z široké nabídky. Stačí, aby klikla na zvolenou ktaegorii a lze si prohlížet jednotlivé šperky.

K dispozici je vždy obrázek s detailnější prohlídkou. Dále je připraven popis šperku a co obsahuje balení. Vybrané šperky se zákaznici dodávají v dárkové krabičce zdarma.

Pro lepší inspiraci si zákaznice může rozhodovat i podle ktaegorie Nejprodávanější či Nové zboží. Samozřejmostí je propracované zákaznické rozhraní. Velmi vhodnou a účelnou službou je na e-shopu tabulka pro určení velikosti prstenu.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil