SMS zdarma do všech sítí posílejte z jednoho místa

6. květen 2011  PR   Lifestyle  4851 zobrazení  216 slov

SMS zdarma pro všechny je oblíbená interneová služba. Do všech sítí českých operátorů lze totiž zasílat krátké textové zprávy bez omezení.

Posílat sms zdarma do všech sítí je velmi populární, a to už jen kvůli tomu, že to nic nestojí. Také je velkou výhodu rychlost odeslaných zpráv příjemcům a možnost při jedné zprávě odeslat až 160 znaků.

Reklama

Zajímavá sms brána je na internetu zvláště pro ty, kteří rádi komunikují prostřednictvím SMS a neradi se omezují. Navíc už není potřeba sledovat kredit či stav účtu a zbytečně utrácet za nadměrné odesílání krátkých zpráv.

Sms.cz nabízí odesílání zpráv do všech tří mobilních sítí, a to Vodafone, T-Mobile a O2. Dále je možné si na portálu stáhnout mp3 vyzvánění nebo stáhnout nejnovější tapetu.

Velkou výhodou je pro uživatele přihlášené na stránky přes sms facebook odesílání textovek přímo ze svých profilů. Pro zaregistrované nová sms brána umožňuje využívání i dalších služeb, mezi které patří adresář, automatický podpis, archiv odeslaných zpráv či přehled odeslaných sms podle jednotlivých operátorů.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 3.67 hvězdiček / Hodnoceno: 9x