Slevy přes net na všechno jsou stále oblíbenější

12. květen 2011  PR   Lifestyle  1743 zobrazení  289 slov

Slevové servery jsou všude kolem nás. Mnoho nabídek tak může zapadnout a proto jsou hitem přehledné internetové agregátory.

Slevy jsou v Čechách a na Moravě hitem. A to nejen v klasických kamenných obchodech. Namysli spíše máme internetové agregátory slev, které shromažďují velké množství nabídek jednotlivých slevových webů. Na jednom místě si tak lze vybírat, kam zajít do restaurace, kde se ubytovat a u koho si užít třeba masáž.

Reklama

Postupně během roku, kdy začaly i v Česku vznikat slevové servery, se jejich nabídky rozšířily z měst jako Praha, Brno a Ostrava i do dalších krajských center a nově je trend nabízet i menší města.

Předností kvalitního slevového agregátoru je jednoduchost, přehlednost, možnost prohledávání slev, a to i již proběhlých. Dále samozřejmostí je i filtrování nabídek. Kdo chce jít s dobou, tak ví, že portál se musí stále vyvíjet. Slevydnes.cz tak každý den posílá registrovaným uživatelům přehled zvolených slev - na základě města a kategorií, které si zvolili.

Novinkou agregátoru, který láká na slevy lídrů trhu jako je Nebe slev či Zapakatel, je připravované štítkování slev pro ještě lepší přehlednost. Dále se připravovuje funkce pro možnost ukladání si slev na později.

Výhodou rozcestníku slev je velká nabídka různých serverů a jejich produktů. Například není výjimkou v jeden den naservírovat uživatelům až tisíc slev ze 43 měst z 200 slevových serverů.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil