Skateshop je rájem stylového oblečení mnoha značek

1. květen 2012  Redakce MS   Lifestyle  2205 zobrazení  361 slov

PR. Skateshop na internetu je oblíbeným místem kluků a holek. Vybrat si v něm mohou monoho stylového oblečení i bot či batohů.

Skateshop je skvělým místem pro nakupování stylového oblečení. Třeba bundy.

Ty jsou jarní nebo podzimní. Ze široké kolekce, zahrnující, jak podzimní, tak i jarní bundy od všech známých značek jako jsou NordBlanc, Funstorm, Meatfly a mnoho dalších si určitě vybere jak kluk, tak holka. Atraktivní jsou i kabáty, softshellové bundy, vesty i zimní bundy.

I když je nyní jaro, skateshop Megastreet.cz má bohatou nabídku zimních čepic. Připravena je pestrou nabídka zahrnující výše jmenované značky. Ať už jste příznivcem čepic s bambulí či čepic na zimu s kšiltem. Bez stylové zimní čepice se neobejde žádný správný rider.

Kalhoty jsou stylové a značkové. Vybírat si lze ze zanček Adidas, DC, Diverse, Circa, Fox, Funk'n'soul, Funstorm, Heavy Tools, Humdrum nebo Peace, Nugget.

Horsefeathers

Významnou zančkou je Horsefeathers. Historie této značky se píše od roku 1989. Tehdy ještě středoškoláci Stewarta Carlson a Joela DeVille založili ve městě British Columbia tuto značku. Ta ale záhy zanikla, neboť nadšení nebylo dlouhé a také byl nedostatek financí.

V roce 1992 ale došlo k obnovení značky Horsefeathers opět dvěma kluky, konkrétně Pavlem Kubíčkem a Hanušem Salzem. Značka v současnosti patří mezi nejuznávanější tuzemské značky v oblasti street, skate a snb módy.

V nabídce této značky jsou jarní bundy, trička nebo mikiny.

Batohy jsou rovněž důležitým doplňkem. Správné batohy do školy, batohy na skate či snb musí splňovat hned několik základních požadavků. Často rozhoduje velikost a design. Moderní a stylové batohy mají různé vychytávky a doplňky. To jsou jako úchyty na prkno, kapsy na vodu, karabiny na klíče a jiné vychytávky. Přesně takové jsou třeba batohy Dakine.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil