Skákací boty jsou zajímavým sportem i zábavou

28. duben 2011  PR   Lifestyle  4130 zobrazení  276 slov

Skákací boty či klokaní boty jsou prakticky stejné označení pro jednu věc. Společné ale mají vlastnosti pro zábavné a sportovní využití.

Skákací boty jsou zajímavým sportem i zábavouSkákací boty jsou zajímavým sportem i zábavou

Skákací boty jsou novinkou, kterou si můžete vyzkoušet. Pokud samozřejmě budete chtít. Je to taková malá sportovní revoluce. Možná tomu nevěříte, ale skákací boty prokazatelně zlepšují držení těla. Navíc zábavnou a netradiční formou si můžete zlepšit kondici a procvičit celé tělo.

Reklama

Možná jste viděli skákající "šílence", kteří předvádí extrémní salta. To samozřejmě, pokud tomuto sportu nepropadnete, dělat nemusíte. Ale možná budete překvapeni, že lze skákat přes 2 metry vysoko a běhat ryhlostí až 40 km/h. V Česku se dokonce konají závody tohoto novému, kterému se říká powerbocking.

Pokud se rozhodnete sedmimílové boty obstarat, vyvarujte se extrémně levných napodobenin skákacích bot. Mohli byste si totiž ublížit. U neznačkových skákacích bot při skákání často povoluje vázání a výjimkou nejsou ani zlomené pružiny.

Ještě než si skákací boty rozhodnete koupit, kvůli docela vysoké ceně, se vyplatí vyzkoušet formou zapůjčení s instruktorem. HOPsej.cz navíc při nákupu libovolných skákacích bot dodá instruktáž zdarma a jako dárek ještě instruktážní DVD.

Vybrat si skákací boty lze samozřejmě i na internetu. Specializovaný e-shop nabízí zejména uznávané značky skákacích bot pro běžné i profesionální využití. Jedná se o značky Poweriser, 7LeagueBoot a Powerstrider.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 4.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x