Seznamte se s novinkou na atopický ekzém a ošetření pokožky

2. březen 2011  MediaShow.cz   Lifestyle  2550 zobrazení  539 slov

Představujeme nové přírodní produktové řady na ošetření pokožky miminek a především na atopický ekzém. Dále proti stárnutí pokožky stejně jako celkovému ošetření a stabilizaci.

Seznamte se s novinkou na atopický ekzém a ošetření pokožkySeznamte se s novinkou na atopický ekzém a ošetření pokožky

Program péče o zdraví pokožky a terapie pro kožní ekzém Chicoderm je založen na sblížení tradiční medicíny a přírodní kosmetiky. Tento ucelený program kombinuje balneoterapii s následným intenzivním ošetřením prostřednictvím tělové masti a gelu. Dohromady je pak zajištěno ošetření, během kterého pronikají bylinné a další aktivní látky až do nejhlubších vrstev epidermis.

Reklama

Chicoderm využívá mimo jiné vysoký podíl bylinného extraktu Čekanky obecné. Tato bylina obsahuje velké množství glykosidu intybin, pestrou paletu tříslovin, pryskyřice, slizy, terpénové hořčiny minerální látky a inulin.

Soubor těchto obsahových látek tvoří unikátní komplex, který blahodárně působí na vrchní část pokožky a odstraňuje nejrůznější kožní defekty. Obsahový komplex uvedených látek velmi efektivně podporuje odstranění ekzémů nejrůznějšího původu (např. Atopický ekzém atd.), stejně jako eliminuje i průvodní jevy ekzémů – svědění, což je zvlášť důležité u dětí.

Nutno vyzvednout i preventivní účinek čekanky. Pravidelné používání preparátů obsahující čekanku vede k regeneraci, výživě a harmonizaci stavu pokožky, která se stává fyziologicky velmi stabilní a je takto odolnější proti patologickému okolí.

To má za následek odolnost kůže proti stárnutí jejím zpevněním a zpružněním. Ošetřením je následně předcházeno vzniku dermatitid, seboroické dermatitidy (akné) a ekzémů. Komplexním používáním kosmetiky Chicoderm lze velmi efektivně tlumit patologické změny kůže (záněty, akné ekzémy) a rovněž trvale předcházet vzniku těchto dermatologických problémů.

Balneoterapie na atopický ekzém

Balneoterapie (balnea – léčebná koupel) je jednou z nejstarších forem zevní terapie, využívající k léčbě přírodní zdroje. Její léčebné využití je známo již z období Orientu. Kožní lékařství využívá balneoterapii hlavně při léčbě chronických kožních onemocnění, jako je psoriáza a atopický ekzém.

Pravidelná koupel s použitím Chicoderm Balnéothérapie pour Atopique a následným promazáním pokožky přípravků Chicoderm pak napomůže mimo korekce kožních disfunkcí k tomu, aby se člověk lépe cítil, lépe vypadal a měl více ze života. K tonizujícímu efektu již dojde během samotné koupele a současně premedikuje pokožku k intenzivnějšímu proniknutí posilujících látek až do nejhlubších vrstev pokožky prostřednictvím aplikace produktů ne korekci kožní disfunkce a atropického ekzému Chicoderm Creme pour Atopique a Chicoderm Gel Atopique.

Přípravky Chicoderm jsou k dostání ve každé lékárně a také přímo na internetovém obchodu výrobce.


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil