Sedací souprava je základ každého obývacího pokoje

7. únor 2011  PR   Lifestyle  3185 zobrazení  308 slov

Mít pěkně zařízený byt je dneska pro mnohé samozřejmost. I na trhu s nábytkem je naštěstí z čeho vybírat a stačí si tak jen rozmyslet.

Obývací pokoj bývá v každém bytě dominantní místností, která se snaží reprezentovat. Tak jak je zařízena, hodně napovídá o majiteli. Navíc zde se snažíme odpočívat, což zahrnuje činnosti od polehávání až po sledování televize.

Reklama

A abychom mohli ležet nebo sedět, musíme si nejprve obstarat nějakou vhodnou sedací soupravu. Vybírat ji můžeme třeba ve specializovaných obchodech s nábytkem. Navštívit můžeme malý obchod či zajdeme do velkoplošné prodejny. Většinou právě v nich najdeme mnoho typů nábytku.

Modelů sedacích souprav je hodně: rohové sedací soupravy, kožené sedací soupravy, rozkládací pohovky, sedací soupravy rozkládací apod. Pak je nutné zapřemýšlet, zda požadujeme s úložným prostorem nebo bez něj. Či koženou nebo čalouněnou.

Čalouněné sedací soupravy jsou pro svoji cenovou dostupnost nejoblíbenější. Mnozí výrobci pracují pouze s kvalitními potahovými látkami, které jsou odolné proti oděru. Výhodou čalouněných sedacích souprav je i široký výběr barev, které se daří slaďovat s dalším nábytkem.

Naopak kožené sedací soupravy jsou synonymem luxusu. I mezi nimi si ale lze vybírat za dobré ceny. Komfortní kožená sedací souprava obvykle skrývá pod kvalitní potahovou kůží kostru z tvrdého dřeva. Při výběru je tedy nutné promyslet i volbu pružinového nebo pěnového jádra.

Kam tedy zajít nakoupit? Nábytek Praha sídlí ve Stodůlkách i na Černém Mostě. Ovšem nakoupit je možné i v Brně, Ostravě, Liberci či v Ústí nad Labem.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil