Šance pro specialisty má jméno Experis

19. červenec 2015  PR   Lifestyle  2742 zobrazení  377 slov

PR. Je zajímavým paradoxem, že právě specialisté mají na trhu práce mnohem obtížnější postavení než všichni ostatní. Podstatou problému je, že specialita chce být za své dovednosti a znalosti náležitě odměněn, ovšem mnoho českých i zahraničních firem to opomíjí.

Zdroj: pixabay.comZdroj: pixabay.com

Pokud jste odborníkem a hledáte odpovídající pracovní zařazení i plat, musí vás zajímat speciální projekt od Experis. Díky němu najdete vše, co hledáte a potřebujete.

Co je Experis a jak pomůže?

Experis je projektem společnosti ManpowerGroup, která patří mezi lídry agenturního zaměstnávání a personálního vzdělávání. Na trhu působí již 65 let, v České republice od roku 1991. Projekt Experis má za cíl vyhledávat specialisty a nacházet jim odpovídající pracovní uplatnění.

Pro koho je projekt určen?

Aktuálně Experis hledá odborníky z oblasti informačních technologií, účetnictví, financí, zdravotnictví a také kandidáty na vyšší manažerské pozice. Pokud hledáte práci v IT a působíte v těchto oborech, neváhejte a začněte jednat. Spojení s Experis může odstartovat vaši skvělou kariéru. Do projektu se přihlásíte velmi jednoduše, a to skrze online formulář. Je dostupný na oficiálních stránkách experis.cz. Stačí vyplnit základní kontaktní údaje, pracovní zkušenosti a dovednosti. Do formuláře je možné zadat i minimální požadovaný měsíční (hrubý) příjem a další doplňující informace.

Včetně personálního poradenství

Na základě uvedených údajů pomohou poradci z Experis vyhledat pro vás vhodného zaměstnavatele. Aktuálně jsou dostupné volné pozice například ve společnosti D-ploy, která nabízí IT služby v oblasti správy služeb, infrastruktury, systémového inženýrství aj., volná místa nabízí i Amazon, Steelcase a další. Chcete-li získat více informací, prohlédněte si tuto nabídku pracovních pozic. Kromě hledání pracovních míst pro odborníky je Experis zaměřen na personální poradenství.

Komerční sdělení

-pla-


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil