S kvalitními rybářskými potřebami je rybaření vášeň

28. srpen 2011  PR   Lifestyle  2427 zobrazení  262 slov

Rybáři jsou pro své úlovky schopni překonat cokoliv. Boilies je základem stejně jako kvalitní prut.

Každý rybář by měl dbát na kvalitní rybářské potřeby. Kromě mnoha příslušenství jako jsou pruty, háčky, vlasce - je důležitá návnada. Bez ní se těžko chytí pořádná ryba.

Reklama

Typickou návnadou je boilies. Na českém trhu existuje Firma LK Baits - Lukáš Krása, která je výrobcem boilies. Již exportuje své výrobky do většiny zemí v rámci EU. Další předností je, že majitel vystudoval výživu pro ryby, což dává boilies tolik požadovanou kvalitu.

Doménou firmy je především vývoj a výroba produktů pro náročné kapraře. Rybářské pruty a boilies se od LK Baits řadí svou úrovní na evropskou špičku.

Nabídka boilies

Z nabídky si lze vybrat mražené a trvanlivé boilies, dipy, směsi, tekuté potravy, esence, suroviny pro přípravu návnad a nástrah, rybářské pruty, rybářské oblečení a různé doplňky pro kaprařinu.

Mražené boilies od LK Baits se stalo nejoblíbenější a především nejúspěšnější návnadou či nástrahou pro většinu kaprařů nejen v České republice.

Dalším druhem je trvanlivé boilies. Je okamžitě i dlouhodobě účinné, kaprům chutná a má vyváženou nutriční hodnotu. Prodávají se i plovoucí boilies.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil