Rychleschnoucí opalovací plavky Kiniki nebo volánky. Jaké jsou trendy léta?

19. červen 2013  MediaShow.cz   Lifestyle  5474 zobrazení  520 slov

Léto je v plném proudu a chce si to užívat sluníčka, dokud to jde. Samozřejmostí jsou výlety k vodě a koupání. Jedním z hitů pro léto 2013 jsou rychleschnoucí opalovací plavky Kiniki.

Rychleschnoucí opalovací plavky jsou hitem. Foto: archiv Kiniki.euRychleschnoucí opalovací plavky jsou hitem. Foto: archiv Kiniki.eu

Plážová móda je vždycky odlišná od ostatních ročních období. A každý rok frčí něco jiného. Třeba pro letošní letní sezónu návrháři nachystali u dámských plavek výrazné vzory. Nechybí ani vysoký pás a volánky na prsou.

Reklama

U dámských plavek se výrobci nebáli experimentovat. Zpestřením je třeba různorodý vršek a spodek. Oba díly bikin jsou v odlišném stylu, neladí k sobě, přitom jsou obrovským letošním hitem. Dokonce lze trvdit, že čím většího kontrastu žena docílí, tím lépe.

Potisky i retro pás

Velké potisky jsou další netradiční variantou plavek letošního léta. Je ale jasné, že tyto motivy lze aplikovat pouze u jednodílných plavek, takže to ocení zejmény ty ženy, které zvolí raději tento typ koupacího úboru.

Možná se budete divit, ale retro pás je in. Tento styl se objevoval již v minulých sezónách, ale letos je skutečně hitem. Ženy oceňují především skrytí problémových partií.

Rafinované pruhy

A teď ty rafinované pruhy. Proužky jsou absolutním pilířem léta. Jejich skvělou předností je to, že "dělají divy" s postavou. Jak to u pruhů bývá, platí i u plavek pravidlo: Čím větší velikost žena nosí, tím širší pruhy by plavky měly mít. A také rozhoduje, jakým směrem směřují. Svislé prodlužují postavu, zatímco vodorovné přidávají na objemu. Tohoto efektu lze využít k modelaci postavy.

Volánky a třásně jsou in. Skutečně. Tak jako potisk, i ozdobné prvky hrají u plavek prim. Pokud chce žena dosáhnout většího dekoltu, stačí mít volánky na horním dílu, kde přidají objem. Muži tedy zamíří zrak právě tam. Naopak dolní díl plavek funguje s volánky tak, že vytvoří efekt optického rozšíření pasu, tím žena zdůrazní úzkou linii pasu.

Opalovací plavky

Samostatnou kapitolou jsou rychleschnoucí opalovací prvky. Tyto plavky vyráběné v Anglii mají tu přednost, že schnou až třikrát rychleji než obyčejné plavky, jsou odolné proti chlóru, slané vodě a opalovacím prostředkům. Především jsou velmi prodyšné, tudíž zdravější pro tělo a kůži příjemně chladí.

Materiál těchto plavek propuští slunce, proto se o nich hovoří jako o opalovacích plavkách, známá je například značka Kiniki.

 


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 2.8 hvězdiček / Hodnoceno: 15x