Rybářské potřeby se vyplatí nakupovat u odborníka

8. prosinec 2011  Redakce MS   Lifestyle  2690 zobrazení  361 slov

PR. Rybář pro své úlovky potřebuje kvalitní vybavení za rozumnou cenu. Internetový obchod je proto skvělou možností k pořízení rybářských potřeb.

Každý rybář si je vědom toho, že bez kvalitního náčiní a vybavení nemůže lovit ryby. Bez rybářských potřeb to prostě nejde. Ovšem důležitá je i kvalita, a to nejen rybářských prutů.

Rybaření ale také samozřejmě něco stojí. Proto se istě pohlíží po prodejnách, které mají nejen širokou nabídku, ale především, ve kterých lze učinit výhodný nákup. Tak přesně toto nabízí e-shop rybářské potřeby Braunstar.

Široká nabídka rybářských potřeb

V tomto obchodě i vybere snad každý. Od prutů až po křesílka a oblečení.

Veškeré zboží je přehledně umístěno v jednotlivých kategoriích: Echolety, sonory, motory, baterie, nafukovací čluny, zavážecí lodě, navyjáky smekací, multiplikátory, rybářské pruty, zimní rybolov, pouzdra, batohy, tašky, stojany na pruty, vidličky, signalizátory, swingery, šňůry, vlasce, kaprový program, knížky, video, mapy, deštníky, bivaky, kemping, krmení, nástrahy, boilie, křesílka, lehátka, oblečení, obuv, doplňky pro rybolov, vláčecí nástrahy, umělé nástrahy Berkley, živé nástrahy či nástrahy na moře.

Všechny rybářské potřeby nabízené v internetovém obchodě jsou i v kamenné prodejně v Ústí nad Labem. V lednu 2011 prošla prodejna kompletní rekonstrukcí a k rozšíření prodejní plochy. Nově je nabízen samoobslužný prodej se širokým sortimentem rybářských potřeb pro kaprařinu, mořský rybolov, feeder, plavanou, přívlač, muškaření, lov sumců a zimní rybolov.

Ten, kdo se hledá specifické zboží přímo určené pro jednotlivou techniku lovu, i to nalezne na stránkách e-shopu. Tak jako rybářské potřeby pro plavanou a feeder Sensas.

Zákazník-rybář ocení jistě i to, že vybrané zboží je možné zaplatit na splátky a využívat lze i slevový program.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil