Rozhodněte se pro zastřešení bazénů od evropských specialistů

12. srpen 2012  Redakce MS   Lifestyle  1895 zobrazení  431 slov

PR. Bazén bez zastřešení si v současnosti málokdo umí představit. Je ale důležité se spoléhat na kvalitní konstrukce.

Rozhodněte se pro zastřešení bazénů od evropských specialistůRozhodněte se pro zastřešení bazénů od evropských specialistů

Mít bazén na zahradě či u domu je velmi příjemné. Bazén však není jen o radovánkách, nutné je mít i kvalitní příslušenství. Zastřešení bazénu patří mezi standard a stále více majitelů si to uvědomuje.

Na českém trhu je v současnosti poměrně velká nabídka zastřešení. Specialista číslo 1 Albixon má široký sortiment zastřešení mnoha typů.

Zastřešení bazénů mnoha typů

Mezi základní typy patří Klasik. Je to modelová řada zastřešení klasického tvaru. Má obloukovou konstrukci vycházející z půlkruhového tvaru a ze všech modelů je nejvíce staticky odolná vůči povětrnostním vlivům.

Zastřešení bazénů Albixon v řadě Klasik jsou dále typy PRO, No-Line či SPA. Jedná se o inovativní typy. Předností No-line, jak název napovídá, je pohyb jednotlivých modulů bez použití kolejiště. Bazénové zastřešení je zkonstruované pro pohyb po speciálně vyvinutých kolečkách. SPA je nové zastřešení výřivých van.

Casablanca je typová řada luxusního zastřešení bazenu, neboť lze pod zastřešením chodit. Typ Dallas je vhodné si pořídit pro zabezpečení bazénu, pokud nechceme, aby zastřešení nenarušilo vzhled své zahrady. Nadstavbovým typem je Dallas Spa, který byl speciálně navržen pro zastřešení vířivých van a minibazénů.

Pro bazénové zastřešení Monaco je charakteristický originální design vycházející z konstruktivismu. Zastřešení Monaco Future obsahuje navíc prvky futuristického designu a avantgardního stylu. Samozřejmostí jsou i atypická zastřešení. Ta mohou vycházet z některých nabízených modelových řad. Tvar lze navrhnout podle prostoru, který se bude zastřešovat.

Proč Albixon

Albixon je firma s tradicí, která se specializuje na výrobu bazénových zastřešení. Zákazníci mohou zadat poptávku prostřednictvím webových stránek firmy. Následně lze využívat členy obchodních a servisních týmů.

Samozřejmostí jsou různé druhy akčních nabídek. Pro lepší orientaci při výběru lze využít i virtuální prohlídky či 3D konfigurátoru.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil