Rozhodněte se pro stylové batohy a tašky na notebook

15. únor 2012  Redakce MS   Lifestyle  6320 zobrazení  385 slov

PR. Notebook se stal běžnou pracovní i zábavní součástí moderního životního stylu. Stylovým batohem či taškou lze navíc podtrhnout výjimečnost přenášeného PC přístroje.

Rozhodněte se pro stylové batohy a tašky na notebookRozhodněte se pro stylové batohy a tašky na notebook

Přenášet notebook je pěkná dřina. Proto vznikly speciální tašky na notebooky. Avšak i ty v minulosti byly samy o sobě těžké. Naštěstí tato doba je pryč a i tašky na notebooky prošly vývojem, takže jsou lehké a příjemnější.

Protože móda je neúprosná, dbá se i na stylovosti tašek na notebook. Ta je prakticky nezbytnou každodenní součástí člověka, jako boty či bunda. A málokdo si chce kazit outfit ošklivou a nefunkční taškou na notebook.

Nemusíte být zrovna businessman, aby jste museli mít pěknou reprezentativní tašku. Aktovky Everki je přesně tou možností, jak šikovně nakombinovat styl s výhodnou cenou. Tašky nejen že ochrání věci, jsou zejména inteligentně navrženy tak, aby se příjemně nosily. A navíc dobře vypadají.

Předností aktovek je extra prostor pro notebook a zároveň šikovné přihrádky pro důležité dokumenty, příslušenství, flash paměti nebo doklady. Velmi výhodná je Everki Advance taška na notebook ve třech velikostech za velmi výhodnou cenu. Atraktivní je i Everki Agile, což je Lehká taška na notebook. Špičková taška je Everki Lunar. Ta je vhodná pro notebook 15,6" nebo 18,4".

Batohy Everki

Současným hitem jsou batohy na notebooky Everki určené zejména pro mladé muže - ideální jsou pro studenty, cestovatele či digitální nomády. Prostě pro všechny, kteří potřebují mít své věci a notebook v bezpečí.

Tyto batohy se vyznačují excelentním zpracováním z kvalitních materiálů. Velmi ceněný je inteligentní systém kapes a přezek. Ty zpříjemní nošení v jakémkoli prostředí.

V nabídce je několik typů batohů, z nichž se každý hodí pro jiné prostředí. Everki Swift je lehký elegantní batoh pro notebook, Everki Flight je batoh pro cestovatele, Everki Beacon je batoh nejen pro hráče, Everki Titan je batoh s velkým prostorem.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 3x