Rozhodněte se pro Radio Flyer. To jsou tříkolky či koloběžky a vozíky

2. duben 2013  MediaShow.cz   Lifestyle  2013 zobrazení  627 slov

PR. Kdo by nechtěl svým malým dětem udělat radost. Ideální jsou třeba koloběžky nebo vozíky s odrážedly a tříkolkami.

Rozhodněte se pro Radio Flyer. To jsou tříkolky či koloběžky a vozíkyRozhodněte se pro Radio Flyer. To jsou tříkolky či koloběžky a vozíky

V pohybu by mělo být každé malé dítě, které se už naučilo chodit. Ideální pro začátek jsou odrážedla, v pozdějším věku dítěte na řadu přichází klasika v podobě koloběžek, tříkolek a velmi oblíbených vozíků.

V současnosti je na českém trhu hodně možností pro dětské vyžití. Stačí si jen vybrat. Třeba hračky od Radio Flyer. Ty zamířily do Česka až z USA, kde rodinná firma vyrábí vozíky či koloběžky před 93 let.

Za tu dobu se firma stala celosvětově populárním výrobcem. V současnosti na trh dodává pro děti nejrůznější vozíky, tříkolky, koloběžky a jiná odrážedla. Tyto hravé hračky vynikají svojí krásou, jednoduchostí a drží se osvědčených principů bezpečnosti.

Hračky Radio Flyer se vyznačují kvalitou, která je reprezentovaná použitým materiálem a velkým důrazem na pečlivost zpracování. Zároveň je standardem, že hračky splňují nejpřísnější hygienické a bezpečnostní požadavky. A to jak podle evropských, tak i českých norem.

Koloběžka či odrážedlo

Sympatické na hračkách této značky je jejich jednoduchost a elegance. Velmi zajímavý je i design hraček. V nabídce jsou jak koloběžky a odrážedla, tak tříkolky a vozíky či speciální řada hraček.

Když jsou děti malé a učí se chodit, prvním vozítkem je pro ně odrážedlo. I na to pamatuje výrobce značky Radio Flyer. Dítě si sedne na hračku a nohama se odráží. Pitom může sedět na autíčku a mít pocit, že ho řídí. Tato hračka v dítěti podporuje představivost. Prostě a jednoduše, tato hračka dává dětským snům křídla. A pokud je odrážedlo vyrobeno v klasickém retro stylu, není co řešit.

Koloběžka je klasická hračka, která děto baví už mnoho desítek let. Je pro větší děti, které mají rádi aktivitu. Třeba klasická červená koloběžka s třásněmi je tím pravým dopravním prostředkem do světa zábavy. Koloběžky jsou vyrobeny tak, aby se dětem líbily a byly bezpečné.

Tříkolky a vozíky

Tříkolky a šlapadla jsou hitem. A není se čemu divit, protože jsou těmi nejlepšími prvními koly pro děti. Důležitá pro bezpečnost je robustní ocelová konstrukce, trvanlivá kolečka a opravdický chromovaný funkční zvonek.

A vozíky... není snad co dodat. Vozíky Radio Flyer jsou vlastně prvním sportovně užitkovým vozem SUV na světě. Jsou charakteristické robustní celoocelovou konstrukcí, nafukovacími koly a velkou nosností.

Na závěr ještě perlička. Možná to ani netušíte, ale hračky Radio Flyer si zahrály i ve stejnojmenném americkém filmu.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x