Relaxovat doma lze v sauně či ve vířivce

5. únor 2011  PR   Lifestyle  2741 zobrazení  298 slov

V současné době je moderní relaxace přímo doma. Po počáteční investici totiž takový odpočinek nakonec vyjde mnohem levněji a navíc se uspoří i čas.

Pohodu po náročné práci si lze připravit jakkoliv. V posledních letech jsou oblíbené sauny, vířivky a tradiční bazény. Saunování je navíc jedna z nejlepších a velmi ozdravných kúr.

Reklama

Sauna má příznivé účinky na zdraví. Při pobytu v sauně dochází k prohřátí celého těla. Uvolňují se endorfíny, které podporují psychickou pohodu a odbourávání stresu. Pravidelnými pobyty v sauně se výrazně posiluje imunitní systém a regenerace celého organismu. Mezi nejpříznivější účinky saunování patři uvolnění dýchacích cest. Dochází k uvolnění celého těla a odstranění bolesti. Prokrvení kůže podporuje její zdraví a kvalitu.

Domácí sauna

Doba, kdy kvůli saunování se muselo do veřejných zařízení, je pryč. Stále více lidí si do bytu pořizuje vlastní saunu. Relaxují tak v klidu svého domova. A to především kvůli neochotě tísnit se ve veřejných saunách s dalšími potícími se lidmi. Ale i před pořízením vlastní domácí sauny, infrasauny či vířivky je důležité si udělat výběr.

Na různé typy těchto zařízení se můžeme jít podívat třeba do nově otevřeného Show Roomu v Praze - Běchovicích. Zde si lze prohlédnout sortiment: sauny, saunové domky, infrasauny-infrakabiny. Dále porovnat technické přednosti a moderní design saun či využít poradenství.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil