RC modely jsou příjemnou hračkou pro malé i velké kluky

9. květen 2011  PR   Lifestyle  2753 zobrazení  352 slov

Vrtulníky či letadla jsou oblíbené pro hraní a zábavu. Současné modely jsou navíc atraktivní kvůli svému reálnému pohybu.

RC modely jsou příjemnou hračkou pro malé i velké klukyRC modely jsou příjemnou hračkou pro malé i velké kluky

RC modely jsou zajímavou hračkou nejen pro malé kluky. Modely letadélek, vrtulníků, aut, lodí, raket či autodráh jsou super zábavou, navíc když jsou v pohybu. Řeč je samozřejmě o modelech na dálkové ovládání.

Reklama

Možná vás ale napadne, kde si vybrat ten správný. Chce to využít třeba internetový obchod s širokou nabídkou, než hledat klasickou kamennou prodejnu. Zvláště, když je zboží specifické.

Přesně takto jsme to udělali my. Hledali jsme na webu vrtulníky na dálkové ovládání a narazili jsme na e-shop, který je stejný jako mnoho jiných elektronických obchodů, avšak tento nabízel naše specifické hračky.

Nejprve jsme si prolistovali rubriku RC letadla a pak přešli na vrtulníky. Vybírali jsme si prostřednictvím obrázků, a byl to zážitek. Klikli jsme si například na Double Horse 9098. Objevily se nám další fotografie a popis.

Řekli jsme si, že to vyzkoušíme a objednáme si tento model. Ještě před nákupem jsme si ale vyzkoušeli unikátní filtr, abychom zjistili, zda si nelze nakombinovat i jiné modely.

Jakmile jsme udělali klasickou objednávku, zaujalo nás nízké poštovné. Do tří dnů nám pak přišel balík. V balení kromě kompletního vrtulníku a vysílače jsme nalezli také sadu náhradních rotorových listů (4ks) a ocasní vrtulku. A dozvěděli jsme se, že model lze dobíjet pouze přes vysílač nebo pomocí USB adaptéru z počítače.

Protože jsme si koupili RC model určený spíše do místnosti, jelikož jde o malý a lehký model, tak je velmi citlivý na poryvy větru. Je tedy vhodnější s ním moc venku nelétat, neboť i při lehkém vánku je obtížně ovladatelný. Ale jinak skvělá hračka.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil