Půjčit si lze ihned a to i bez poplatku předem

14. březen 2011  PR   Lifestyle  1927 zobrazení  365 slov

S nedostatkem hotových peněz se může potýkat v současné době skoro každý. Možným řešením mohou být rychlé půjčky bez registru a poplatku.

Půjčka pro zaměstnance, půjčka pro podnikatele, půjčka pro seniory - to jsou základní produkty společnosti TOMMY STACHIkterá poskytuje dostupné nebankovní půjčky bez registru ihned z vlastních zdrojů již od roku 2004.

Reklama

K půjčce se lze dostat poměrně snadno a to online přes internet. Po registraci zájemce může získat nebankovní půjčky ihned od 3.000 Kč až do 50.000 Kč, peníze obdrží do 30 minut přímo v pobočce. Vyhoví se i lidem, kteří se dostali do registru. Snadná půjčka bude poskytnuta i v případě, že se již splácí jiné půjčky. Dále půjčku je možné kdykoliv předčasně splatit bez sankcí a neplatí se žádný poplatek za uzavření nebankovní půjčky bez registru ihned.

Snadná půjčka je vhodná zejména pro zájemce z Prahy a okolí. Pro online poptávku je nutné splnit dvě základní podmínky: aktuálně bydlet v Praze nebo ve Středočeském kraji a mít prokazatelný příjem přicházející na bankovní účet.

Podklady pro získání půjčky

Dále je nutné pro půjčky ihned předložit následující podklady, pokud je žadatel zaměstnanec: 2 doklady totožnosti (občanský průkaz + řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list), pracovní smlouva, výplatní pásky za poslední 2 měsíce, výpisy z účtu za poslední 2 měsíce.

Podklady pro podnikatele: 2 doklady totožnosti (občanský průkaz + řidičský průkaz, cestovní průkaz nebo rodný list), živnostenský list, daňové přiznání za poslední rok, vydané faktury za poslední 2 měsíce, výpisy z účtu za poslední 2 měsíce.

Podklady pro seniory: 2 doklady totožnosti (občanský průkaz + řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list), doklady o výplatě důchodu za poslední 2 měsíce (složenky, výpisy z účtu).


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil