Prodej ready made společností - s.r.o. již za dvacet tisíc

3. červenec 2011  PR   Lifestyle  1946 zobrazení  366 slov

Pro určité druhy podnikání je potřeba mít založenou společnost s ručením omezeným či dokonce akciovou společnost. Dnes již není potřeba je zdlouhavě zakládat.

Založit ready-made společnost je v posledních letech stále častější způsob jak rychle podnikat a zbytečně neztrácet čas formalitami.

Reklama

Firma Scott&Weber nabízí prodej ready-made společností s.r.o. i ready-made akciových společností. Důležité je také to, že všechny nabízené společnosti mají prvotřídní právní dokumentaci a je jim poskytována záruka nulové účetní historie.

Prodej firem pro podnikání má několik výhod. Především bezpečí, rychlost a dostupnou cenu. Šetří se tak finance a business může být velmi rychle spuštěn.

Konkurenční výhody

Zaručena je vysoce kvalitní dokumentace tvořena právníky ČAK a NKČR, záruka nulové historie každé společnosti a záruka aktualizace listin i v budoucnu.

Nabytí majitelských práv a jednaní za společnost lze okamžitě, zajištěno je expresní vyřízení zápisu změn na úřadech a základní kapitál je u ready-made již plně splacen.

Dostupná cena u prodeje s.r.o. a prodeje akciových společností má na trhu jedinečný poměr cena/kvalita. Pokud se zájemce rozhodne pro více služeb, získává i více slev a hlavně - jsou mu předkládány přehledné ceníky bez skrytých poplatků. Aktuální cena ready-made s.r.o. je již od 19 900 Kč.

Sídlo na atraktivní adrese

Další výhodou je sídlo společnosti na atraktivní adrese nebo sídlo splečnosti Praha 1 či v dalších pražských částech. Říká se tomu virtuální kancelář, která však podnikatelům nabízí mnoho zajímavých služeb.

Mezi základní služby patří: prestižní adresu pro obchodně - marketingovou propagaci, úschovu a přeposílání pošty včetně avizace došlé pošty, služby osobní asistentky a integrované telekomunikační řešení.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil