Procvičte si paměť a postřeh pomocí online her

22. červenec 2013  MediaShow.cz   Lifestyle  1995 zobrazení  516 slov

PR. Chcete si odpočinout, pobavit se a zároveň si také trochu potrénovat svoji paměť. Vše se dá skloubit díky paměťovým online hrám.

Hry online jsou vesměs oblíbené hlavně u malých dětí a školáků. Ti pomocí nich zabíjejí nudu a dlouhé chvíle. Zatímco klasické hry pro dívky a kluky jsou orientovány právě na jejich věk a schopnosti, takže v nich často jde právě spíše o zábavu, dospělí logicky vyhledávají jiný typ online her.

Hry zdarma pro děti i dospělé

Portál Hraj.to, který se velmi rychle zařadil mezi populární české herní weby, přestože funguje teprve krátkou chvíli, myslí nejen na děti, ale právě i na dospělé.

Pakliže i vy hledáte alespoň trochu inteligentní zábavu pro dlouhé chvíle, pak vás hry na tomto portále mohou mile překvapit. Naleznete zde totiž velmi zajímavé hry zdarma, které jsou zaměřeny na postřeh, logiku a paměť. Zábavu tak spojíte s procvičováním své hlavičky a mozku, což jistě není na škodu.

Zábava, při níž si zlepšujete svůj postřeh

Ač se to nezdá, tak právě hry online jsou skvělou zábavou, která může být do jisté míry i přínosná. Teď nemám na mysli jednoduché akční hry, které si hrají spíše vaše děcka, ale třeba postřehové hry, které opravdu cvičí vaši paměť, postřeh a rychlost.

Podobně fungují také strategie. I ty naleznete v různých variantách na herním webu Hraj.to. Některé hry jsou i ve 3D.

Inteligentní a zároveň zábavné hry pro jednoho i pro dva

A pokud se budete chtít zabavit spolu s dětmi nebo třeba s partnerem, pak vás jistě osloví hry pro dva. V jejich případě nemusíte hrát každý na svém počítači sám, ale zahrajete si pěknou hru, která vás pobaví společně. Užijete si tak ještě více zábavy.

Hry online rozhodně jako dospělí nezatracujte. Jejich vývoj jde rychle kupředu a kvalita se logicky zlepšuje. Dnešní moderní logické hry zdarma jsou mnohdy opravdu ideální příležitostí, jak si u počítače procvičit svoji paměť a logické myšlení.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x