Proč vybrat kosmetiku pro psy Iv San Bernard

11. duben 2014  PR   Lifestyle  3874 zobrazení  4537 slov

PR. Šampony pro bílé a černé psy s podporou barvy srsti nabízí kosmetická řada značky Iv San Bernard. Kvalita šamponů a příznivá cena je jasnou volbou.

Logo Dog GateLogo Dog Gate

Starat se o psího miláčka je pro každého chovatele samozřejmostí, a stejně jako u člověka, i u psa je velmi důležitý vhodný výběr kosmetiky pro čištění a mytí srsti. Protože každý pes, resp. plemeno je jiné, je rovněž důležité vybírat správný přípravek.

Vhodnou volbou je kondicioner pro psy značky Iv San Bernard. Každý je hodí pro jiného psa.

Kondicionery pro psy

Kondicionery, které obsahují kalogen pro snadnější rozčesávání, jsou vyvinuty k rozplétání extrémně zacuchané srsti. Obsahuje kolagen a bílkoviny a tím dodává srsti elasticitu, výživu, lesk a hebkost. Kůži poskytuje hydrolipidickou rovnováhu.

Pak je tu kondicionér určený pro psy se středně dlouhou srstí. Obnovuje přirozený kožní mikrofilm a zajišťuje hydrataci kůže. Je vhodný i pro obtížně česatelnou hrubou srst.

Dalším výrobkem je kondicionér určený pro krátkosrsté psy. Jeho účinek vychází z toho, že krátkosrstí psi obecně produkují o 30 procent více mazu. Jeho složky napomáhají předcházet tvorbě lupů.

Kondicionér typu balzámu, který je speciálně vyvinutý pro kůži mladých psů. Jeho složky kůži změkčují, hydratují a zajišťují její výživu do hloubky.

Šampony pro psy

V nabídce jsou i šampony pro psy. Třeba roztok speciálně vyvinutý k odstranění žlutohnědé barvy z bílé srsti a rezavé barvy z černé srsti. Jeho složky působí na chlupy antioxidačně, nedochází k chemickému vybělení srsti.

Šampon pro běžné mytí s obsahem banánového extraktu pro psy se středně dlouhou srstí je dalším přípravkem. Má svěží vůni, tvoří bohatou pěnu a zajišťuje hydrataci kůže. Jeho účinek vychází z toho, že psy se středně dlouhou srstí obsahují více podsady. Jeho složky napomáhají zajištovat lesk a elasticitu srsti.

Pro psí miláčky je velmi delikátní šampon vyvinutý pro srst mláďat s velkým množstvím podsady. Zanechává příjemnou vůni po mastku a nedráždí oči.

Kvalitní značka

Iv San Bernard jsou přípravky, které jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů jako avokádový olej, norkový olejnebo  ginko apod. Složení této kosmetiky respektuje jednotlivé typy srsti a dodává pokožce potřebnou hydrataci. Dále přípravky obnovují přirozený kožní mikrofilm a napomáhají zajišťovat lesk srsti.

Kondicionery a šampony napomáhají k snadnějšímu rozčesávání, přípravky podporují růst srsti a má léčebné účinky na některá kožní onemocnění.

Všechny výrobky této značky lze zakoupit v e-shopu www.dog-gate.cz

Komerční sdělení


Reklama

Autor: PRHodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x