Proč se encyklopedie vyplatí koupit jako kniha

19. únor 2014  MediaShow.cz   Lifestyle  1955 zobrazení  354 slov

PR. Ty doby, kdy rodič kupoval dětem knižní encyklopedie, se zdá být minulostí. Přesto informace z internetu nenahradí obrázky a poznatky z knihy.

Encyklopedie, ilustrační obrázek. Foto: archiv azknihy.czEncyklopedie, ilustrační obrázek. Foto: archiv azknihy.cz

Nejvlivnější světoví módní návrháři, Kryštof Kolumbus a tajemství zvonu ze Santa, Legendy rocku, Neznámé Čechy, Encyklopedie thajské masáže,  Auta východního bloku, Ryby a mihule České republiky - to je jen krátký výčet knižních publikací naučné literatury.

Jak z názvů vyplývá, témata jsou to rozličná. Jsou vhodná pro knižní podobu.

I v dneší době se dětem vyplatí listovat v knize, která nabízí ucelený přehled. Navíc kniha umí poznatky a sdělení zformulovat do jednoho celku. Žijeme v informační společnosti m

zabaví, přinesou nové a zajímavé informace, lépe vám pomohou poznat a rozumět světu kolem. Vybírejte z naší široké nabídky encyklopedií, knih s obrovským množstvím informací. Encyklopedie je strukturované dílo, které se snaží zevrubně představit nejrůznější lidské poznání, týkající se jednoho, nebo i více oborů.

To internet neumožňuje. Na síti je sice mnoho zajímavých materiálů a informací, ovšem bez jakéhokoliv třídění. Autoři knižních encyklopedií udělali za čtenáře výběr poznatků, doplnili je o grafické naučné obrázky a vše uzpůsobili pro čtenáře dané cílové skupiny.

Encyklopedie umožňují převážně dětem lépe porozumětdanému tématu, a to často v souvislostech. Díky tomu se mladí čtenáři dozví mnoho zajímavého. Najdou tak odpovědi na otázky, které je často zajímají.

Kromě toho, že encyklopedie je naučnou knihou, poslouží i jako pěkný dárek. Zvláště, pokud se malý čtenář zajímá o konkrétní obor.

Širokou nabídku encyklopedií nabízí www.azknihy.cz, což je internetové knihkupectví.

Komerční sdělení


Reklama

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil