Pro výlet či převážení věcí můžeme využít autopůjčovny

31. leden 2011  PR   Lifestyle  2184 zobrazení  287 slov

Půjčit si auto není v dnešní době nic složitého. Čas od času totiž se potřebujeme někam dopravit či něco objemnějšího převážet.

Mít vlastní automobil je pro dnešní dobu trend. Ovšem ne každý či ne vždy je vlastní auto k dispozici. Pro takový účel slouží nejedna autopůjčovna.

Reklama

Ta půjčuje osobní i užitkové vozy. Výhodné je kontaktovat půjčovnu aut, která se řadí mezi velké autopůjčovny v České republice. Díky tomu totiž může garantovat vysokou úroveň služeb. Jako jedna z mála dokonce přistavuje vozy zdarma a navíc je téměř jedinou autopůjčovnou nejen v Praze, která nemá vozy polepeny reklamními sděleními.

Obvyklou praxí pro autopůjčovny bývá si důkladně prolustrovat zákazníka. Pokud jste právnická osoba, před výpujčkou musíte předložit výpis z obchodního rejstříku, osvědčení o registraci DIČ, objednávku na hlavičkovém papíře s podpisem statutárního zástupce, plnou moc od statutárního zástupce (není-li přítomen při převzetí), občanský průkaz nebo pas řidiče, řidičský průkaz sk. B řidiče.

Jsteli fyzická osoba či živnostník, tak: občanský průkaz, řidičský průkaz sk. B, třetí doklad k ověření adresy (SIPO, vyúčtování telefonu, kreditní či platební karta, VŠ index, doklad o servisování vozu nájemce, policejní protokol o nehodě vozu nájemce – nebo jiný doklad znějící na jméno a adresu klienta s max. stářím 2 měsíce), živnostenský list (u živnostníka). Cizinci musí předkládat cestovní pas, řidičský průkaz, kreditní kartu.


Reklama

Autor: PRHodnocení

Zatím nikdo nehodnotil