Pro otěhotnění je vhodné vyzkoušet i doplňky stravy

10. duben 2012  MediaShow.cz   Lifestyle  3496 zobrazení  516 slov

Potíže s otěhotněním řeší v současnosti stále více párů. Naštěstí lze podpořit plodnost doplňky stravy určené pro ženy i muže.

Podpořit plodnost je důležité, neboť současný životní styl, jak se ukazuje, příliš dřívější samozřejmosti není nakloněn. Toto je možné eliminovat doplňky stravy, a to rovnou pro páry.

Reklama

Ženy, které nemohou otěhotnět, mají šanci tento stav napravit používáním výrobku FertilAid. Tento doplněk stravy je nejkomplexnější soubor vitamínů, minerálů a silných antioxidantů podporujících plodnost.

Pro ženy je tento potravinový výrobek určen k podpoře pravidelné ovulace, hormonální rovnováhy ženy a zároveň zvyšuje pravděpodobnost početí. Naopak pro muže výrazně zlepšuje pohyblivost a kvalitu spermií a zároveň podporuje tvorbu zdravých spermií.

Tyto komplexní doplňky stravy byly vyvinuty lékaři v USA a v současnosti jsou prodávány po celém světě a samozřejmě i v České republice.

Pro ženy

FertilAid pro ženy zajišťuje pravidelnou ovulaci, která je rozhodující pro správnou hormonální rovnováhu. Dále pomůže zrání folikulu vaječníku a podpoří zdravý rozvoj reprodukční tkáně v děloze.

Tento potravinový doplněk stravy pro podporu plodnosti jemně vyrovnává klíčové bylinné živiny s optimální kombinací základních vitamínů, minerálů a antioxidantů. Dále zprostředkovává kompletní vitamínovou podporu, není tedy důvod při snaze o otěhotnění dokupovat jiné vitamínové doplňky.

Pro muže

FertilAid pro muže se zaměřuje na klíčové faktory v otázce mužské plodnosti a reprodukčního zdraví. Výrobek má účinnou recepturou. Ta kombinuje silnou směs antioxidantů, vitamínů, minerálů a aminokyseliny L-karnitin. To znamená, že je určen na podporu tvorby zdravých spermií, také současně zvyšuje pohyblivost spermií a počet spermií - tudíž snižuje neplodnost.

Protože kvalita a zdravost spermií jsou definovány jejich počtem, ale také koncentrací, pohyblivostí, rychlostí, tvarem a velikostí, je nutné je podporovat. Je totiž známo, že zdravé a pohyblivé spermie jsou schopné udržet správnou míru vitality a samovolně se pohánět do vejcovodu - a nakonec proniknout k vajíčku a oplodnit ho.

Doplněk stravy pro muže se zaměřuje právě na tyto klíčové faktory v otázce mužské plodnosti a reprodukčního zdraví.

Oba dva doplňky jsou přírodní, výrazně zvyšují šanci na početí, jsou to kompletní prenatální vitamíny. Mají bezpečné složení a pozitivní účinky byly potvrzeny nezávislými klinickými studiemi.


Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x